اخبار سیاسی

طرح ترکیه برای نجات صنعت گردشگری در دوران کرونا

به نقل از ایندیپندنت، در حالی که صنعت گردشگری ترکیه در اثر ویروس کرونا دچار رکود شده، این کشور از طرحی برای احیای گردشگری خود خبر داد که طی آن گردشگران، هتل ها و خدمه دارای مهر تأیید می شوند.

28 دی 1400

امیرعبداللهیان: برطرف تحریم ها منجر به حضور قویتر ایران در آیورا خواهد شد

وزیر امور خارجه کشورمان طی سخنرانی مجازی در بیست و دومین نشست شورای وزیران اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) گفت: برطرف تحریمها و استیفای حقوق ایران علاوه بر آثار مثبت مالی و انسانی، بی تردید به حضور قویتر و موثرتر جمهوری اسلامی ایران در ترتیبات...

17 دی 1400

تور عمان ارزان قیمت: عدم مشارکت امیر کویت و سلطان عمان در نشست ریاض

به گزارش خبرنگاران به نقل از القدس العربی، چهل و دومین نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در حالی قرار است که فردا در ریاض مرکز عربستان برگزار گردد که سلطان عمان و امیر کویت در آن شرکت نخواهند کرد.

29 آذر 1400

شرکت های خلاق باید در متن هر راهبرد مالی توسعه گرا حضور داشته باشند

یک نماینده مجلس با اشاره به اهمیت نقش شرکت های خلاق در تئوری های جهانی توسعه، گفت که آن ها باید در متن هر گونه راهبرد مالی توسعه گرا باشند.

27 آذر 1400

اتیوپی برای جنگی تمام عیار آماده می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی یورونیوز، پس از اعلام شرایط فوق العاد 6 ماهه در هفته گذشته و با ادامه حرکت شورشیان به سمت مرکز، اتیوپی برای آغاز جنگی تمام عیار آماده می شود.

18 آذر 1400

تور آلمان: افزایش انتقال گاز طبیعی روسیه به آلمان

بر اساس داده های شرکت آلمانی، در روز های گذشته روسیه انتقال گاز به آلمان را با خط لوله یامال - اروپا افزایش داد.

13 آذر 1400

جزئیات تصمیم تازه خودرویی ، قرار است کدام خودروها گران شوند؟

به گزارش خبرنگاران، وزیر صمت وعده داده که تا سرانجام سال جاری خودرو مقرون به صرفه گردد و رئیس سازمان بورس همزمان با انتشار اخباری درباره عرضه خودرو در بورس کالا از رشد منطقی قیمت بعضی خودروها خبر داده است. قرار است قیمت کدام خودروها گران گردد؟

11 آذر 1400

احتمال سفر دوباره مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران

به گزارش خبرنگاران، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که در آمریکا به سر می برد گفت انتظار دارد پیش از برگزاری نشست ماه نوامبر شورای حکام آژانس به تهران سفر کند.

17 آبان 1400

تور فرانسه ارزان: نشست آفریقا، فرانسه بدون رهبران آفریقا

صدها تن از جوانان عضو جامعه مدنی آفریقا برای نشست یک روزه آفریقا-فرانسه در شهر مون پلیه در جنوب فرانسه گرد هم آمدند.

2 آبان 1400

سفر رئیس کل گمرک ایران به استان بوشهر

مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک ایران به استان بوشهر سفر نموده است.

30 مهر 1400

وبگاه یمنی: سفر نماینده سازمان ملل به یمن با هدف برکناری منصورهادی است

یک وبگاه خبری یمنی نوشت که سفر نماینده سازمان ملل به این کشور به احتمال زیاد با هدف رایزنی برای کناره گیری عبد ربه منصورهادی صورت می گیرد.

25 مهر 1400

تور ارزان یونان: واکنش آنکارا به ادعاهای آتن درباره محدوده دریایی در مدیترانه

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، تانجو بیلگیچ سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه طی یادداشتی با اشاره به اینکه ادعاهای یونان در مورد حوزه محدوده دریایی و حریم هوایی (دریای مدیترانه) مغایر با قوانین بین المللی است، اظهار داشت که سیاست این کشور...

11 مهر 1400

تور ارزان فرانسه: فرانسه دستور انتقام از آمریکا، انگلیس و استرالیا را صادر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، فرانسه به مقامات دولتی خود دستور داده است تا به علت کنار گذاشته شدن این کشور از قرارداد فروش 56 میلیارد یورویی زیردریایی از سوی استرالیا، آمریکا و انگلیس انتقام بگیرند.

9 مهر 1400

لزوم بازنگری در سیاست خارجی تجدیدنظرطلبانه ایران

شرایط نظام بین الملل ایجاب می نماید که جمهوری اسلامی با اتخاذ سیاستنگاه همزمان به شرق و غرببه جای سیاست اشتباهنگاه یکجانبه به شرق، از رقابت کشورهای غربی و شرقی در جهت افزایش توانمندی های خود بهره گیرد تا بتواند در آینده جایگاهی متناسب با نقش تاریخی...

8 مهر 1400

برنامه هوشمندسازی پست باید به سرعت انجام گردد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از مرکز تجزیه و مبادلات شرکت ملی پست، با اشاره به اینکه موتور حرکت اقتصاد دیجیتال پست است، اضافه کرد: پست در امتداد فضای مجازی و در فضای واقعی به اسم لجستیک، نقش کلیدی و حیاتی دارد.

5 مهر 1400

علت حضور فتح الله زاده در باشگاه استقلال تعیین شد، مددی گفت دارم می روم

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: برای شکایت یکی از بازیکنان سابق استقلال به باشگاه رفتم تا با وکیل نامه ای را تنظیم کنم.

4 مهر 1400

پوتین انگیزه سیاسی عدم تایید واکسن روسی کرونا را محکوم کرد

پوتین با تاکید بر اینکه واکسن اسپوتنیک وی یکی از موثرترین واکسن های این ویروس است، از انگیزه سیاسی کشورها در عدم تایید واکسن روسی انتقاد کرد.

7 شهریور 1400

مدیریت شهری کلانشهرمشهد همواره درکشور پیشرو بوده است

سرپرست شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری کلانشهرمشهد همواره درکشور پیشرو بوده است و امیدوارم درمدتی که مسئولیت به عهده اینجانب گذاشته شده است، فرایند موفقیت ها ادامه پیدا کند.

22 مرداد 1400

آمریکا در زمینه فراوری خودروهای برقی از چین و اروپا عقب افتاد

بر اساس آمار شورای بین المللی حمل و نقل پاک، آمریکا علیرغم ادعاهای فراوان در زمینه رجحان فناورانه، هم از چین و هم از اروپا در زمینه فراوری خودروهای برقی عقب افتاده است.

16 مرداد 1400

آیا یک دوز واکسن کرونا باعث محافظت می گردد؟

خبرنگاران : یک دوز واکسن کرونا حفاظت ایجاد می نماید، اما کارشناسان توصیه می نمایند افراد به طور کامل واکسینه شوند و هر دو دوز واکسن را دریافت نمایند.

14 مرداد 1400
تعداد: (426)