اخبار مجلس

مدیریت شهری کلانشهرمشهد همواره درکشور پیشرو بوده است

سرپرست شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری کلانشهرمشهد همواره درکشور پیشرو بوده است و امیدوارم درمدتی که مسئولیت به عهده اینجانب گذاشته شده است، فرایند موفقیت ها ادامه پیدا کند.

22 مرداد 1400

لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در دستورکار دولت نهاده شد

تهران (پانا) - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را به هیات دولت ارائه داده است.

31 تیر 1400

آنالیز مزایا و معایب لایحه جنجالی مشارکت عمومی-خصوصی ، راستا فساد های میلیاردی در پروژه های دولتی هموارتر خواهد شد؟

رئیس اسبق سازمان سرمایه گذاری خارجی گفت: دغدغه اصلی خود لایحه نیست بلکه تدوین اصول و رویه های ترتیبات مشارکت عمومی- خصوصی به صورت درست و حرفه ایی است تا ما را از فقر و فلاکت رویه های کهن اجرای طرح های عمرانی و زیربنایی رها کند. با این چراغ راهنما متوجه...

11 خرداد 1400

احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در خرداد ماه گفت هنوز مجوز میزان جذب نیرو صادر نشده؛ پیشنهاد ما بر اساس نیازی که آموزش و پرورش دارد، صدور مجوز برای 50 هزار نفر در...

2 خرداد 1400

وزیر راه: مالکان از فردا اطلاعات ملک خود را در سامانه املاک ثبت نمایند خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی گفت: همه مالکان از فردا اطلاعات مربوط به واحد مسکونی خود را باید در سامانه املاک و اسکان ثبت نمایند تا یکبار دیگر شرایط خانه های خالی تعیین گردد.

10 اردیبهشت 1400

خبرنگاران لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق بازنشستگان در راه مجلس

تهران- خبرنگاران- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک اطلاع داد.

9 اردیبهشت 1400

توضیحات رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره یارانه، بودجه و جریمه های کرونایی

خبرنگاران- رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی را درباره بودجه، یارانه، جریمه های کرونایی گفت.

7 اردیبهشت 1400

اولین پیروزی بایدن در سنا

مجلس سنای امریکا انتها پس از چالش های بسیار به اولین طرح ابتکاری جو بایدن، رئیس جمهوری امریکا رأی مثبت داد و با بسته کمکی 1.9 میلیارد دلاری به اقتصاد کرونا زده امریکا موافقت کرد. این طرح باید به تصویب مجلس نمایندگان نیز برسد اما با توجه به اینکه اکثریت...

18 فروردین 1400

900 استاد در سال 98 از ایران خارج شدند

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از مصوبه امروز مجلس در خصوص افزایش حقوق ها در سال آینده گفت که در سال 98، 900 استاد از ایران خارج شدند.

9 فروردین 1400

پست ژوله و مهراب قاسم خانی برای نماینده سراوان

انتشار ویدیوی جنجالی نماینده مجلس سراوان، این روز ها واکنش های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشته است. مهراب قاسم خانی و امیرمهدی ژوله نیز از جمله کسانی بودند که به این حاشیه و حواشی بعد از آن در صفحات اینستاگرام خود واکنش نشان دادند. ...

23 اسفند 1399

شناسایی گودهای پرخطر در منطقه 3 تهران

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 3 از شناسایی گودهای پرخطر و نا ایمن سطح منطقه و ارسال اخطاریه به صاحبان آن اطلاع داد.

21 اسفند 1399

200 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه بیش از 200 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم که تصمیم مجلس ساماندهی این شرایط است.

26 بهمن 1399

شرط ترخیص خودروهای دپوشده

به گزارش خبرنگاران، اواخر آذرماه مرکز واردات و امور مناطق آزاد ویژه در رابطه با ترخیص خودروهای توقیفی به گمرکات اجرایی ابلاغ کرد که به استناد نظر مرجع قضایی مبنی بر اینکه در خصوص مابقی خودروهای توقیفی مطابق با مقررات حاکم اقدام لازم و قانونی معمول گردد،...

13 بهمن 1399

نامگذاری دو خیابان در پایتخت به نام دو تن از پیشکسوتان تیمهای فوتبال استقلال و پرسپولیس

تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از نامگذاری دو خیابان در پایتخت به نام دو تن از پیشکسوتان تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس اطلاع داد.

27 دی 1399

ذخیره مرخصی تمامی کارکنان بخش کرونا بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تهران (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به رشد مطلوب شاخص های آماری مربوط به درآمدهای دانشگاه در سال گذشته، برقراری فوق العاده ویژه کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه را یکی از مهمترین مصوبات اخیر هیئت امنای دانشگاه اعلام کرد.

18 دی 1399

جریمه مشترکان پر مصرف تعیین شد

خبرنگاران : تبصره 6 لایحه بودجه سال آینده کشور به وزارت نیرو اجازه می دهد علاوه بر دریافت نرخ آب بهای شهری، به ازای هر مترمکعب فروش آب شرب بالاتر از الگوی مصرف تعیین شده توسط هیأت وزیران مبلغ 200 ریال از مشترکان آب، دریافت و به خزانه داری کل کشور...

10 دی 1399

شرط همکاری دانشگاه ها با سنواتی شدن دانشجویان

مجتبی صدیقیگفت: سال گذشته موضوع دانشجویان سنواتی مطرح بود که از سوی سازمان امور دانشجویان اعلام شد اگر طولانی شدن دوره تحصیل به اختیار دانشجو نباشد، دانشگاه باید همکاری لازم در این زمینه را انجام دهد.

9 دی 1399

ترکش های تغییر نام یک خیابان در تهران به خراسان اصابت کرد!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، ماجرا از دویست و چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در هفته گذشته آغاز شد؛ زمانی که محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا و رئیس کمیته فرعی نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران، صورت جلسه چهل و هشتم...

16 آذر 1399

اگر الان ترامپ بمیرد، چه کسی رئیس جمهور آمریکا می گردد؟، تکلیف انتخابات با مرگ نامزد ریاست جمهوری چه می گردد؟

فارن پالیسی نوشت: پزشک ترامپ پس از مثبت شدن آزمایش ویروس کرونا، در خصوص سلامتی رئیس جمهور ابراز خوش بینی کرد. اما بستری شدن وی در بیمارستان سوالاتی را به وجود آورد.

17 آبان 1399

کنار گذاشته شدن اعضای ایرانی و قطری برای شکایت النصر

به گزارش روزنامه الشرق الاوسط عربستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتظار دریافت اعتراض النصر به حکم کمیته انضباطی AFC در ماجرای شکایت این باشگاه عربستانی از پرسپولیس است، اما در مرحله رسیدگی استیناف اعضای ایرانی و قطری اجازه مداخله پیدا نمی نمایند.

27 مهر 1399
تعداد: (55)