صنایع دستی

وطنی: گردشگری و صنایع دستی دو بال ارزآوری و کارآفرینی هستند

مشاور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری و صنایع دستی را دو بال ارزآوری و کارآفرینی برای کشور، به ویژه در شرایط تحریم دانست.

28 بهمن 1398

آغاز فعالیت کمیته اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر در آذربایجان غربی

کمیته اسکان و رفاه ستاد خدمات سفر آذربایجان ­غربی برای پیش بینی و تنطیم برنامه های سفرهای نوروز 98، فعالیت خود را شروع کرد.

20 بهمن 1398

افتتاح یک اقامتگاه بوم گردی در بافت تاریخی یزد با حضور معاون گردشگری

یک اقامتگاه بوم گردی در بافت تاریخی یزد با حضور معاون گردشگری کشور صبح امروز پنجشنبه 14 آذر به بهره برداری رسید.

30 دی 1398

معرفی 6 مرکز خرید معروف در بانکوک

یکی از لذت بخش ترین، قسمت سفر به تور تایلند خرید کردن است. چرا که این شهر پر است از مراکز خرید بزرگ و کوچک که انتخاب و تنوع زیادی را پیش روی کسانی که عاشق گشت وگذار و خرید در فروشگاه ها هستند قرار می دهد. از اجناس ارزان گرفته تا مغازه هایی با لباس های شیک،...

26 دی 1398

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از هنرمندان و فعالان صنایع دستی به دولت ارسال شد

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پیش نویس آیین نامه اجرایی ماده 15 قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی را برای آنالیز و تصویب به کمیسیون فرهنگی هیئت دولت ارسال نموده است.

14 آذر 1398

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 7 پروژه گردشگری با حضور مونسان

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 7 پروژه گردشگری استان گلستان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد.

5 آبان 1398

دوره های آموزشی صنایع دستی در اردبیل برگزار می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی در این استان اطلاع داد.

26 مهر 1398

10 هتل خوش منظره در سراسر دنیا

در انتخاب یک هتل، علاوه بر قیمت و کیفیت سرویس دهی، موقعیت مکانی خاص و مناظر زیبا نیز اهمیت زیادی دارد و عده زیادی اقامت در یک هتل دارای چشم انداز مسحورکننده در آغوش طبیعت را به مدرن ترین هتل ها در مناطق شهری و پرازدحام ترجیح می دهند. در ادامه به معرفی خوش...

24 مهر 1398

تشکیل کارگاه آموزش و آشنایی با سفال ویژه بچه ها در شوش

رئیس پایگاه میراث جهانی شوش از شروع دوره های جدید آموزش و آشنایی با سفال برای بچه ها از اوایل آذرماه آینده در این پایگاه اطلاع داد.

13 مهر 1398

یک هتل 5ستاره در شهرستان نیر احداث می گردد

سرمایه گذار اولین هتل 5ستاره در استان اردبیل گفت: این هتل با نام هتل آزادی با بیش از 12 هزار متر مربع زیربنا در شهر نیر در مرحله تایید نقشه قرار گرفته است.

11 مهر 1398

توسعه گردشگری منجر به توسعه خراسان شمالی خواهد شد

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه باید به گردشگری به عنوان یک اولویت استان توجه شود، گفت: توسعه گردشگری منجر به توسعه استان خواهد شد.

11 مهر 1398

تشدید نظارت ها بر دفاتر خدمات گردشگری در آستانه عید نوروز

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تشدید نظارت ها بر دفاتر خدمات گردشگری در آستانه عید نوروز اطلاع داد.

10 مهر 1398

آموزش بیش از 1800 هنرجوی صنایع دستی در استان فارس

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از آموزش 1825 نفر هنرجو در شش ماهه نخست سال جاری اطلاع داد.

6 مهر 1398

جشنواره ملی بافته های داری مغان برگزار می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری اولین جشنواره ملی بافته های داری مغان اطلاع داد.

5 مهر 1398

استالکس بستر توسعه گردشگری نمایشگاهی است

نمایشگاه استالکس از یکم تا چهارم شهریور 1397 در مرکز نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می گردد.

4 مهر 1398

حجم سرمایه گذاری در بخش گردشگری به 200 میلیارد تومان رسید

سرپرست وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به علاقه بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری، از رسیدن حجم سرمایه گذاری در بخش گردشگری به میزان 200 میلیارد تومان خبر داد.

3 مهر 1398

نمایشگاه عکس آثار تاریخی اردبیل گشایش یافت

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از شروع به کار نمایشگاه عکس آثار و ابنیه های تاریخی در نگارخانه خطایی اطلاع داد.

2 مهر 1398

عملیات عمرانی محوطه تاریخی شیخ کلخوران ادامه دارد

معاون میراث فرهنگی اردبیل گفت: عملیات عمرانی محوطه تاریخی شیخ کلخوران که به دلیل برودت هوا تعطیل شده بود، هم اکنون در حال اجرا است.

2 مهر 1398

اختصاص 50میلیارد ریال اعتبار برای مرمت بناهای تاریخی و توسعه زیرساخت ها در استان مرکزی

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان نمود: 50میلیارد ریال برای مرمت بناهای تاریخی و توسعه زیرساخت ها به استان مرکزی اختصاص می یابد.

31 شهریور 1398

7 پروژه زیرساخت گردشگری در اردبیل اجرا می گردد

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اجرای هفت پروژه زیرساخت گردشگری در این استان اطلاع داد.

28 شهریور 1398
تعداد: (27)