سلامتی و پزشکی

رئیس جمهور تاکید نمود؛ صدور کارت اعتباری بانک ها برای مردم با وثیقه گذاری سهام عدالت

خبرنگاران: حسن روحانی عصر سه شنبه در جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات گفت: وزرا و رؤسای دستگاه های اجرایی مسئول تحقق کامل دولت الکترونیکی هستند و شورای اجرایی نیز هنگام بروز اختلافات نظر، باید ایجاد هماهنگی و برطرف تعارض کند.

30 شهریور 1399

توصیه ای برای تهیه ماسک های پارچه ای خانگی

نتایج یک آنالیز نشان می دهد: ماسک های خانگی که حداقل از دو لایه فراوری شده اند در کنترل شیوع بیماری کووید-19 موثر هستند.

28 شهریور 1399

بیانیه ماهان درباره تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافری

شرکت هواپیمایی ماهان درباره تعرض جنگنده های آمریکایی به پرواز 1152 جهت تهران - بیروت بیانیه ای صادر و بیان کرد که این اقدام آمریکا از دیگر مصادیق قانون گریزی این کشور بوده و اقدامات قضایی و حقوقی در این زمینه انجام خواهد شد.

25 شهریور 1399

واکنش به آمار 25 میلیون کرونایی، کدام تست مثبت تلقی می شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت، در واکنش به آمار 25 میلیون مبتلا به کرونا که نقل قول رئیس جمهور بوده است، توضیحاتی داد.

24 شهریور 1399

رکابزنی مهابادی ها برای گرامیداشت یاد اولین دوچرخه سوار حرفه ای شهرشان

رئیس هیئت دوچرخه سواری مهاباد گفت:همایش دوچرخه سواری همگانی با شرکت عموم مردم برای گرامیداشت یاد اولین دوچرخه سوار حرفه ای این شهرستان برگزار گردید.

24 شهریور 1399

تصویر ، زیباترین بازیگر زن هند کرونا را شکست داد

آیشواریا رای باچان، عروس آمیتاب باچان، بعد از 10 روز بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا، دوباره سلامت خود را به دست آورد.

22 شهریور 1399

5 مزیت چاپ دیجیتال برای بسته بندی

5 مزیت چاپ دیجیتال برای بسته بندیهدر هیل، مدیر بازاریابی یک شرکت ارائه دهندۀ بسته بندی بهداشتی و راهکار ها، در تهیۀ این مقاله نقش داشته است.

21 شهریور 1399

خبرنگاران دستگاه قضایی هرمزگان 27 دستگاه کولر به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد

بندرعباس- خبرنگاران- دستگاه قضایی هرمزگان تعداد 27 دستگاه کولر اسپلیت و ایستاده جهت نصب و ایجاد تهویه مطبوع در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا کرد.

18 شهریور 1399

خبرنگاران توافق کشورهای اروپایی برای ساخت 300 میلیون واکسن کرونا

تهران- خبرنگاران- آلمان، فرانسه، ایتالیا و هلند روز شنبه قراردادی را برای پیش سفارش 300 میلیون دوز واکسن ویروس کرونا امضا کردند.

17 شهریور 1399

تغییرات بنیادی در پروازهای پسا کرونایی

با تمام پیشرفت های علم پزشکی و گذر انسان از قرن ها پیشرفت در فناوری و صنعت های مختلف، همچنان بیماری هایی مانند میهمان ناخوانده امروز، کرونا سر و کله شان پیدا می گردد و بساط هر صنعت و تفریح و جا به جایی را به هم می زنند. می توان ادعا کرد که کرونا، طاعون معاصر...

16 شهریور 1399

شمار مبتلایان به کرونا در عربستان به 220 هزار و 144 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه سعودی عکاظ، وزارت بهداشت عربستان امروز به جدیدترین موارد ابتلا به کرونا در این کشور اشاره نمود.

15 شهریور 1399

عزای عروسی در گلستان!

خبرنگاران/گلستان کرونا دوباره در استان گلستان فرایند صعودی در پیش گرفته و به گفته کارشناسان علت اصلی این امر بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و حضور در مراسمات خصوصاً عروسی ها است.

12 شهریور 1399

اعمال محدودیت های ویژه کرونا از 14 تیرماه

سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: برای کنترل کرونا در استان کرمانشاه اعمال محدودیت های جدید در نظر گرفته شده است.

11 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار مازندران :مسائل جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد

ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران حل مسائل جانبازان را برای همه دستگاه ها و نهادهای خدماتی اولویت دانست و تاکید کرد: هیچ نهادی حق ندارد مسائل جانبازان را در نوبت قرار دهد و باید نیازهای آنان به سرعت برطرف شود.

9 شهریور 1399

همه چیز درباره آرامگاه سعدی شیراز، پادشاه سخن در ایران

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی … همین تک بیت پربار از شاعر سخنور ایران بهانه ای شد تا بار سفر خود را بسته و راهی دیار شعر و ادب شیراز شویم. شهری که بار سنگین تاریخ یک ملت را به دوش می کشد و وجود آرامگاه های بزرگترین عارفان ایران حال و هوایی سحرانگیز...

7 شهریور 1399

خبرنگاران موفقیت یک شرکت دانش بنیان در فراوری انواع کوره های القایی

تهران - خبرنگاران - یک شرکت دانش بنیان در کشورمان پیروز به فراوری و کسب استانداردهای داخلی و بین المللی انواع کوره های القایی فرکانس بالا به روش ترانزیستوری شد، محصولاتی که پیش از این با هزینه های بالایی از دیگر کشورها تامین می شد.

7 شهریور 1399

سنسوری که سلامت گیاهان را ردیابی می کند

پرورش گل و گیاه در فصل های بهار و تابستان رونق زیادی دارد. اما گاهی نگهداری از گیاهان در همین فصل ها نیز بسیار سخت می شود. بر همین اساس است که استفاده از محصولات هوشمند می تواند بسیار کاربردی باشد.

6 شهریور 1399

راه اندازی شرکتی به منظور توسعه واکسن ضدکرونا با استفاده از نانوذرات

آران ای ایمیون به صورت اسپین آف توسط شرکت سیرنائومیکس تاسیس شده تا با استفاده از نانوذرات لیپیدی و پلی پپتیدی روی توسعه واکسن ضدکرونا کار کند.

6 شهریور 1399

خبرنگاران پزشک استقلال: فعلا نمی توان درباره مصدومیت یزدانی اظهارنظر کرد

تهران- خبرنگاران- پزشک تیم فوتبال استقلال گفت: پس از اینکه آزمایشات دقیق تری از پای یزدانی گرفته شد می توان از میزان مصدومیت او حرف زد.

5 شهریور 1399

بیمارستان هامون 10 سال است که خاک می خورد!

بیمارستان و سایت اداری دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان هامون حدود 10 سال است که احداث و از آن زمان تا به امروز رها شده است.

5 شهریور 1399
تعداد: (249)