مردم گزارش تخلفات را به وسیله سامانه مردم ناظر گزارش نمایند

به گزارش سفر به آنتالیا، سخنگوی شورای نگهبان گفت: هرکس گزارشی از تخلفات دارد به وسیله سامانه مردم ناظر برای ما ارسال کند.

مردم گزارش تخلفات را به وسیله سامانه مردم ناظر گزارش نمایند

به گزارش، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در جمع سفر به آنتالیا اظهار کرد: از ابتدای ساعت آغاز رأی گیری حضور پرشور مردم را در سر صندوق و در شهرستانها شاهد هستیم؛ شورای نگهبان هم ستاد مرکزی نظارت را راه اندازی نموده است و نظارت کامل بر فرایند برگزاری انتخابات دارد.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: هرکس گزارشی از تخلفات دارد به وسیله سامانه مردم ناظر برای ما ارسال کند. ما هم بازرسان ویژه برای استانها اعزام کردیم که نظارت دقیق دارند. امیدواریم که این انتخابات همچنان به عنوان یک جشن ملی که رهبری فرمودند، روز اقتدار ملی ایرانیان و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی باشد.

او درباره گزارش تخلفات بیان نمود: در ستاد ما، دوستان مرتب و لحظه به لحظه در جریان هستند و اگر گزارشی از تخلفات برسد حتماً آنالیز می نمایند، اما گزارش ها جزئی است و بیشتر مربوط به کار و بحث کندی کار است و دوستان ما در ستاد آنها را رصد کردند.

کدخدایی درباره تحریم خود و 4 نفر از اعضای شورای نگهبان از سوی آمریکا یادآور شد: من فکر می کنم مردم خوبمان با انداختن رأی پاسخ می دهند و طبیعتا شورای نگهبان وظیفه قانونی اش را انجام داده است و این گونه دخالت های بی موردی که خلاف حقوق بین الملل است را از کشوری مثل آمریکا نمی پذیرند. همچنان که در طول سه سال گذشته در ادامه راه شهدای انقلاب حرکت کردند، همچنان ادامه خواهند داد و امروز به آمریکا نه بزرگ خواهند گفت.

سخنگوی شورای نگهبان درباره سامانه مردم ناظر توضیح داد: این سامانه با کوچک ترین جستجو در دسترس است و به وسیله سایت شورای نگهبان می توانند وارد و هدایت شوند و در این سامانه گزارش های مختلفی را داشتیم که بیشتر در بحث تبلیغات بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 804

به "مردم گزارش تخلفات را به وسیله سامانه مردم ناظر گزارش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم گزارش تخلفات را به وسیله سامانه مردم ناظر گزارش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید