اخبار اقتصادی

50 روش تغییر دکوراسیون ساده و ارزان

در این مقاله 50 نکته طلایی برای تغییر دکوراسیون را به شما معرفی می کنیم تا با کم ترین هزینه ظاهر منزل خود را عوض کنید. تغییر دکوراسیون با تغییر خلق و خو و جلوگیری از افسردگی رابطه مستقیم دارد.

8 اسفند 1399

محمودزاده: عرضه مسکن به بازار 30 درصد افزایش یافت ، پیش بینی شرایط بازار مسکن تا انتها سال

معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش بیش از 30 درصدی عرضه واحد های مسکونی به بازار پس از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی اطلاع داد.

7 اسفند 1399

حمایت چین از خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره

شی جین پینگ رییس جمهوری چین در تماسی تلفنی با مون جائه این همتای کره جنوبی خود از خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره حمایت کرد.

7 اسفند 1399

قطر در یک قدمی عضویت در ناتو؛گشایش دفتر در پیمان آتلانیتک شمالی

هدف از طرح همکاری استانبول تقویت امنیت و ثبات در منطقه به وسیله همکاری میان ناتو و شورای همکاری خلیج فارس در زمینه های امنیتی و دفاعی است.

5 اسفند 1399

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز یکشنبه پنجم بهمن 99

شاخص بورس امروز مثل روز های گذشته کار خود را با فرایند صعودی شروع کرد. تا جایی که بعد گذشت 30 دقیقه شاهد رشد دوباره 26 هزار و 100 واحدی شاخص کل هستیم و عمده این رشد بیشتر بر دوش نماد های فولاد، فملی، شستا، کگل، کچاد، تاپیکو و شپنا است. تا اینجای کار شاخص کل...

4 اسفند 1399

دهه های 60 و 70 اوج شکوفایی ادبیات کودک و نوجوان در کشور بود

به گزارش خبرنگاران، نشست هم افزایی بخش دولتی و خصوصی در صنعت نشر: فرصت ها و تهدیدها - کودک و نوجوان از سلسله نشست های تخصصی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور عبدالعظیم فریدون (رئیس انجمن ناشران کودک و نوجوان) و نادر قدیانی (ناشر کودک و نوجوان) برگزار...

2 اسفند 1399

(ویدئو) تجمع معترضان مقابل سازمان بورس

با ادامه ریزش شاخص بورس امروز جمعی از سهامداران زیان دیده مقابل سازمان بورس تجمع کردند و خواستار استعفای مسئوان شدند.شعارهایی هم علیه مفسدان اقتصادی سر داده شد.

30 بهمن 1399

زیست پذیری، اولویت تهران است

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: در خشت طلایی تهران، علاوه بر اینکه تهران و مزیت هایش به جهان معرفی می گردد؛ شاید بسیاری از مزیت های نسبی سایر مناطق شهری هم مطرح شوند.

28 بهمن 1399

تازه ترین اقدامات وزیر خارجه ترامپ در رابطه با انصارالله

واشنگتن پست تاکید کرد که پامپئو میدان مین برای بایدن تدارک دیده است.

26 بهمن 1399

مشخص محدودیت حجمی در نماد معاملاتی سپیدار

به گزارش خبرنگاران، ناظر بازار از معین محدودیت حجمی در نماد سپیدار اطلاع داد و نوشت: به اطلاع می رساند؛ محدودیت حجمی (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) جهت نماد معاملاتی شرکت سپیدار سیستم آسیا (سهامی عام) در نماد (سپیدار1)، از امروز شنبه مورخ 1399/10/20،...

26 بهمن 1399

200 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه بیش از 200 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم که تصمیم مجلس ساماندهی این شرایط است.

26 بهمن 1399

محرومیت های گسترده در انتظار صادرکنندگان چک برگشتی

قانون اصلاح قانون صدور چک، محرومیت های گسترده ای را برای صادرکنندگان چک برگشتی در نظر گرفته است.

25 بهمن 1399

ثبت اختیاری چک در سامانه صیاد از 20 دی ماه

صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک از 20 دی ماه امسال به صورت اختیاری می توانند فرایندهای ثبت، تائید و انتقال چک را در سامانه صیاد به وسیله برنامک های موبایلی مورد تایید بانک مرکزی انجام دهند.

24 بهمن 1399

فغانپور: شستا می دانست چک فدراسیون معتبر نیست!، ویلموتس پولش را نگرفته است

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال می گوید چک این فدراسیون به شستا بدون امضای رئیس و نوشتن مبلغ ارزی روی دسته چک ریالی، با اطلاع مسئولان شستا انجام شد و آنها می دانستند این چک اعتباری ندارد.

23 بهمن 1399

مصرف گاز کشور معادل 4 و 7 دهم میلیون بشکه نفت خام است

تهران (پانا) - وزیر نفت با تاکید بر مصرف بهینه انرژی در ادارات می گوید ما به هیچ وجه مایل نیستیم که مازوت مصرف گردد، اما چاره ای نداریم و گازوئیل در حداکثر ممکن تحویل می گردد و بیش از این امکان ندارد.

22 بهمن 1399

نظرسنجی های عجیب صداوسیما علیه و محدود به قوه مجریه

تهران (پانا) - صداوسیما که پیش از این هم از هر فرصت و ابزاری برای حمله به دولت روحانی استفاده می کرد حالا با نظرسنجی های عجیب شبکه خبر در مورد انتخابات ریاست جمهوری 1400 به رویه قبلی ادامه می دهد.

18 بهمن 1399

برگزاری جلسه هم اندیشی آیین نامه بورس و حمایت از دانشجویان فناور و نوآور دانشگاه آزاد اسلامی

جلسه آنالیز و هم اندیشی آیین نامه بورس و حمایت از دانشجویان فناور و نوآور دانشگاه آزاد اسلامی در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوی با حضور جمعی از دانشجویان برگزار گردید.

17 بهمن 1399

خبرنگاران 17 هزار پرونده در دادگستری لرستان مختومه اعلام شد

خرم آباد - خبرنگاران - رییس دادگستری لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز 17هزارو 858 پرونده معوقه در دادگستری لرستان مختومه اعلام شد.

16 بهمن 1399

شرط ترخیص خودروهای دپوشده

به گزارش خبرنگاران، اواخر آذرماه مرکز واردات و امور مناطق آزاد ویژه در رابطه با ترخیص خودروهای توقیفی به گمرکات اجرایی ابلاغ کرد که به استناد نظر مرجع قضایی مبنی بر اینکه در خصوص مابقی خودروهای توقیفی مطابق با مقررات حاکم اقدام لازم و قانونی معمول گردد،...

13 بهمن 1399

خبرنگاران پیگیری حقوق عامه رویکرد مهم سند تحول قوه قضاییه است

تهران - خبرنگاران - معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس قوه قضاییه به اهمیت سند تحول این قوه در شفاف سازی امور اشاره کرد و گفت: پیگیری حقوق عامه مردم در بخش های مختلف جامعه از مهم ترین رویکرد این سند است.

12 بهمن 1399
تعداد: (381)