خبر مهم درباره تغییر ساعات معاملات بورس

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران : از دوشنبه این هفته(27 مرداد) زمانبندی جلسات معاملاتی به صورت موقت تغییر می نماید.

خبر مهم درباره تغییر ساعات معاملات بورس

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم ، معاونت بازار شرکت بورس اعلام نمود: با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران مبنی بر پر تراکنش بودن معاملات شرکت های بعضی صنایع، به استناد مواد 2 و 3 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و در راستای بهبود کارکرد سامانه معاملاتی، زمانبندی جدید جلسات معاملاتی صنایع در بورس تهران بصورت موقت از مورخ 27 مرداد 99 تغییر می نماید.

براساس این گزارش در جلسه معاملاتی اول زمان پیش گشایش از ساعت 30 : 8 الی 45 : 8 و زمان انجام معاملات از ساعت 45 : 8 الی 45 : 11 می باشد.

در این جلسه معاملاتی کلیه صنایع، به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت های چند رشته ای صنعتی و صنعت فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله هستند.

در جلسه معاملاتی دوم زمان پیش گشایش از ساعت 00 : 12 الی 15 : 12 و زمان انجام معاملات از ساعت 15 : 12 الی 15 : 15 می باشد.

لازم به ذکر است در جلسه معاملاتی دوم صنایع فلزات اساسی، شرکتهای چند رشته ای صنعتی و فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله می باشند

شایان ذکر است که کلیه صندوقهای قابل معامله (ETF)، اوراق بهادار با درآمد ثابت و نیز معاملات تمامی نمادهای آینده سبد سهام در جلسه دوم معاملاتی قابل معامله خواهند بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1191

به "خبر مهم درباره تغییر ساعات معاملات بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم درباره تغییر ساعات معاملات بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید