تکلیف بسته های فعلی اینترنت کاربران معین نیست

به گزارش سفر به آنتالیا، به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که از روز گذشته اپراتورهای اینترنت ثابت به کاربرانشان بسته اینترنت با حجم 100 گیگابایتی هدیه دادند اما موضوع باقی مانده حجم بسته های از پیش فعال شده کاربران، یکی از ابهامات این طرح است.

تکلیف بسته های فعلی اینترنت کاربران معین نیست

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

روز شنبه 17 اسفندماه وزیر ارتباطات برای ترغیب مردم به خانه نشینی و نیز استفاده کاربران از اینترنت در زمان دورکاری در شرایط بحران کرونا از اپراتورهای اینترنت ثابت خواست تا بسته اینترنت با حجم مصرف 100 گیگابایت را به صورت رایگان و برای مدت 12 روز برای کاربرانشان فعال کنند.

با وجودی که این بسته از روز قبل برای بسیاری از کاربران فعال شده، اما هنوز بسته اینترنت فعلی مشترکان تعیین تکلیف نشده است و حتی برخی اپراتورها در یک شگرد جدید، استفاده از هدیه اینترنت 100 گیگی را موکول به سرانجام بسته فعال فعلی مشترک کرده اند.

برای مثال یکی از اپراتورها با ارسال پیامی به مشترکان با این مضمون که بسته رایگان اینترنت هم اکنون به صورت اتوماتیک برای همه کاربران فعال شده و کاربر می تواند از 100 گیگابایت ترافیک رایگان تا 29 اسفند 98 بهره مند شود، تاکید کرده است که کاربرانی که چندین بسته فعال دارند، توجه داشته باشند، در زمان استفاده، اولویت مصرف با بسته هایی است که قبل از تخصیص بسته 100 گیگ، فعال بوده اند.

این در حالی است که روز گذشته حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به خبرنگار مهر گفت: کاربران در خصوص بسته های فعال فعلی خود نیز نگران نباشند. ما با اپراتورها وارد مذاکره می شویم تا پس از اتمام بسته هدیه 100 گیگی، بسته اینترنتی که در حال حاضر فعال بوده و یا در سرانجام اسفندماه مهلت آن به سرانجام می رسد، بار دیگر برای کاربران تمدید و به ایام عید و پس از آن تعمیم داده شود.

با این وجود هنوز شرایط بسته های فعال فعلی اینترنت کاربران رسماً تعیین تکلیف نشده است. برخی اپراتورها اولویت را به مصرف بسته های فعال کاربران داده اند و برخی اپراتورها نیز در پیام فعال سازی اینترنت رایگان، به بسته های فعلی مشترکان هیچ اشاره ای نکرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 864

به "تکلیف بسته های فعلی اینترنت کاربران معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف بسته های فعلی اینترنت کاربران معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید