800 سالن ورزشی برای اسکان سیل زدگان در کشور مهیا شده است

به گزارش سفر به آنتالیا، مسعود سلطانی فر عصر جمعه در تماس تلفنی استاندار مازندران در حاشیه ستاد مدیریت بحران سیمرغ با بیان اینکه تاکنون 350 سالن و مکان ورزشی مورد استفاده قرار گرفته است گفت: مابقی سالن ها برای اسکان مسافران و سیلزدگان و حادثه دیدگان آماده است.

800 سالن ورزشی برای اسکان سیل زدگان در کشور مهیا شده است

وی با بیان اینکه حضور مدیریت و پای کار بودن استاندار مازندران بسیار مؤثر بوده است گفت: شاهد وحدت و انسجام ملی در بارندگی های اخیر و سیلاب بوده ایم.

وزیر ورزش و جوانان باعنوان اینکه شاهد جلوه های بی مانند وحدت ملی در بین مردم در بحران اخیر بودیم گفت: خوشبختانه کارنامه خوبی از سوی مردم، سمن ها و مسئولان ثبت شده است.

سلطانی فر با اظهار اینکه جز حادثه شیراز که تلفات انسانی زیادی داشت گفت: بحران سیل در دیگر مناطق از جمله مازندران با درایت و تدبیر مسئولان تلفات زیادی نداشته است.

وی تاکید کرد: دولت برای تأمین و جبران خسارت ها در بخش دولتی و مردمی تلاش خود را آغاز کرده است و کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن خسارت ها را جبران کند.

وزیر ورزش و جوانان با عنوان اینکه ستاد مرکزی وزارت ورزش در حوزه مدیریت بحران فعال است گفت: تمامی ظرفیت های این وزارتخانه آمادگی دارد تا در صورت نیاز، پشتیبانی لازم را انجام دهد.

سیلاب اخیر هزار و 300 میلیارد تومان به بخش های مختلف در مازندران خسارت زده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 168

به "800 سالن ورزشی برای اسکان سیل زدگان در کشور مهیا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "800 سالن ورزشی برای اسکان سیل زدگان در کشور مهیا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید