نوروزی: هیچ سرمایه داری در شیراز سمت ورزش نمی آید، بعضی افراد فقط حرف می زنند و در میدان عمل صفر هستند

به گزارش سفر به آنتالیا، قهرمان کشتی فرنگی المپیک تأکید کرد، هیچ شرکت و کارخانه ای در شیراز برای حمایت از ورزش اول کشور پا جلو نمی گذارد و سرمایه داران این شهر سمت ورزش نمی آیند.

نوروزی: هیچ سرمایه داری در شیراز سمت ورزش نمی آید، بعضی افراد فقط حرف می زنند و در میدان عمل صفر هستند

امید نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص شرایط جسمانی اش بعد از ابتلا به کرونا گفت: تستم بالاخره روز سه شنبه منفی شد. 27 درصد ریه ام درگیر شده بود و روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. خوشبختانه زیر نظر دوستان پزشکم و اطرافیان و دوستانم این دوره سخت را پشت سر گذاشتم. مردم خیلی احتیاط نمایند و حتماً ماسک بزنند.

وی ادامه داد: در گیر و دار کارهایم به کرونا مبتلا شدم و 14 روز کامل درگیرش بودم. واقعاً بیماری عجیبی است. هر لحظه اش یک شکل است. یک روز سردرد داری، یک روز بدن درد شدید، یک روز حالت تهوع و... . باید خیلی مراقبت کرد. امیدوارم هر چه زودتر همه مردم واکسینه شوند.

مشاور رئیس فدراسیون کشتی در امور کشتی فرنگی در خصوص اینکه چرا هیچ تیمی از استان فارس قصد شرکت در لیگ فرنگی را ندارد، گفت: مدیرکل مان خیلی پیگیر موضوع بود. حتی استاندار قول داد، اما اصلاً دست هیئت کشتی و اداره کل ورزش استان نیست. باید یک کسی خواستار این باشد که تیم بدهد که در این شرایط مالی بد کسی تمایل به تیمداری در استان ندارد. فکر می کنید فجرسپاسی ما به خاطر چه چیزی در لیگ پایین بازی حضور داشت، چون در استان فارس هیچ سرمایه داری سمت ورزش نمی آید.

در حالی که در یک دهه اخیر استان فارس دو قهرمان المپیک در رشته کشتی داشته است، بی میلی به حضور در لیگ کشتی در این استان کمی عجیب به نظر می رسد.، نوروزی در واکنش به طرح این موضوع توضیح داد: ما بستر را فراهم کردیم، اما متأسفانه بعضی افراد فقط حرف می زنند و در میدان عمل صفر هستند. هیچ کمپانی، شرکت و کارخانه ای برای حمایت از ورزش اول کشور پا جلو نمی گذارد.

وی ادامه داد: استاندار هم نتوانست کسی را پای کار بیاورد. رئیس هیئت کشتی استان هم به میزان توقعاتی که از او می رفت، چند میلیارد پول آورده و کشتی گیران و مربیان را ساپورت نموده است. بیش از این نمی گردد به هیئت فشار آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1823

به "نوروزی: هیچ سرمایه داری در شیراز سمت ورزش نمی آید، بعضی افراد فقط حرف می زنند و در میدان عمل صفر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: هیچ سرمایه داری در شیراز سمت ورزش نمی آید، بعضی افراد فقط حرف می زنند و در میدان عمل صفر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید