لیست سریال های نوروزی رادیو اعلام شد

به گزارش سفر به آنتالیا، تهران (پانا) - اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در نوروز 1400، چند سریال رادیویی با موضوعات متفاوت را برای پخش از شبکه های مختلف رادیویی تدارک دیده است.

لیست سریال های نوروزی رادیو اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، اسامی و زمان پخش نمایش هایی که به مناسبت شروع سال جدید از شبکه های رادیویی ایران، جوان، تهران، سلامت، معارف، فرهنگ و نمایش پخش می شوند به توضیح زیر است:

نمایش 16 قسمتی سیبیل با موضوع آزاد، به نویسندگی علیرضا غنچی فشکی و کارگردانی مینو جبارزاده از 28 اسفند ماه ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می گردد. داستان این نمایش درباره پسری چهارده ساله است که همواره در رویای مرد شدن همچون پدرش قدرت، خود را می پندارد.

همچنین نمایش 16 قسمتی بله برون با موضوع ازدواج از 28 اسفند ماه، ساعت 2 بامداد از رادیو جوان پخش می گردد. زهرا کولیوند نویسنده و مهرداد مهماندوست کارگردان این نمایش رادیویی هستند.

سریال 16 قسمتی آقابزرگ نیز با موضوع نوروز تهران در روزهای کرونا از 28 اسفند ماه، ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو تهران می رود. زهرا کولیوند نویسنده و رضا عمرانی کارگردان این سریال رادیویی هستند.

نمایش 16 قسمتی کلینیک به نویسندگی زینب آرمند و کارگردانی مهرداد عشقیان، داستان روایت یک پرستار از ماجرای خانواده ای است که در نوروز به کرونا مبتلا شده اند. این نمایش از 28 اسفند ماه ساعت 16 از شبکه سلامت پخش می گردد.

نمایش رادیویی هفت شهر عشق نیز به نویسندگی هاجر کوشکی با موضوع جوانان پیروز انقلابی، در 21 قسمت، ساعت 1:45 دقیقه از شبکه معارف به روی آنتن می رود.

سریال رادیویی غریبه در 16 قسمت به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی سعیده فرضی با موضوع اقوام ایرانی از 28 اسفند ماه ساعت 3 بامداد از رادیو فرهنگ پخش می گردد.

همچنین نمایش های رادیویی مضحکه های اهل طرب به نویسندگی و کارگردانی محمد پورحسن در ژانر کمدی، زهرعسل به نویسندگی پوریا موسوی، شانزده انسان غمگین به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی مهدی نمینی مقدم، مهمانخانه شادی به نویسندگی مجید حیدری، سیمین بنایی و کارگردانی نورالدین جوادیان و شیرینی پزون به نویسندگی بهناز امینی در ایام نوروز از شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1554

به "لیست سریال های نوروزی رادیو اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست سریال های نوروزی رادیو اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید