صنعاء:حمله ائتلاف سعودی به وزارت اطلاع رسانی یمن برای خفه کردن صدای حق است

به گزارش سفر به آنتالیا، وزیر اطلاع رسانی ائتلاف سعودی حملات وحشیانه روز گذشته جنگنده های ائتلاف سعودی به ساختمان نهادهای وابسته به وزارت اطلاع رسانی یمن را در راستای کوشش برای خاموش کردن صدای حق توصیف کرد.

صنعاء:حمله ائتلاف سعودی به وزارت اطلاع رسانی یمن برای خفه کردن صدای حق است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن، حملات وحشیانه روز گذشته جنگنده های ائتلاف سعودی-آمریکایی به صنعاء را که منجر به وارد آمدن آسیب هایی به ساختمان نهادهای این وزارتخانه شده است، محکوم کرد.

ضیف الله الشامی در گفت وگو با خبرگزاری رسمی یمن(سبأ) گفت: اقدام نیروی هوایی ائتلاف سعودی در حمله به زیرساخت های وزارتخانه اطلاع رسانی و نهادهای آن، کوشش برای خاموش کردن صدای حق و سرپوش گذاشتن بر جنایات و تخلفات این ائتلاف در حق ملت یمن است.

او از اتحادیه های رسانه های عربی و دنیا و نهادهای بین المللی حمایت از خبرنگاران خواست در قبال حملات نظام مند علیه وزارتخانه و نهادهای اطلاع رسانی در یمن به نقش خود عمل نمایند.

ائتلاف سعودی امروز 44 بار مناطق مختلف یمن از جمله صنعاء، مأرب، البیضاء، الجوف، صعده و حجه را بمباران کرد.

ائتلاف سعودی به رغم اینکه روزانه ده بار مناطقی از یمن را هدف حملات هوایی خود قرار می دهد، روز گذشته از شروع یک عملیات نظامی برای نابودی توانمندی نیروهای جنبش الحوثی خبر داده است.

جنگنده های ائتلاف سعودی پیش از این هم طی سال های گذشته به طور مستقیم ساختمان وزارت اطلاع رسانی و تعدادی از نهادهای اطلاع رسانی را بمباران نموده بود.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1121

به "صنعاء:حمله ائتلاف سعودی به وزارت اطلاع رسانی یمن برای خفه کردن صدای حق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعاء:حمله ائتلاف سعودی به وزارت اطلاع رسانی یمن برای خفه کردن صدای حق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید