حضور معاونان تعاون و بهداشت بنیاد در میز خدمت استان سمنان

به گزارش سفر به آنتالیا، معاون تعاون و امور اجتماعی، معاون بهداشت و درمان و تعدادی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه 19 آبان ماه در جریان سفر استانی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در میز خدمت بنیاد استان سمنان به سوالات و درخواست های ایثارگران پاسخ دادند.

حضور معاونان تعاون و بهداشت بنیاد در میز خدمت استان سمنان

به گزارش خبرنگاران، محمود پاکدل، معاون تعاون و امور اجتماعی، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان و جمعی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان سمنان جهت رسیدگی به درخواست ها و سؤالات ایثارگران در میز خدمت این استان حضور یافتند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این ملاقاتها مسائل مسکن، اشتغال و معیشت ایثارگران و خانواده های شهدا را مورد آنالیز قرار داد و دستورات لازم برای پیگیری آن صادر کرد.

دکتر عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در سفر به استان سمنان در ملاقات با خانواده شهدا و ایثارگران استان سمنان مسائل مربوط به خدمات درمان و بهداشتی جانبازان این استان را مورد آنالیز قرار داد.

خانواده های معزز شهدا و ایثارگران استان سمنان به وسیله یک فراخوان در جریان این سفر و گفتگوی بی واسطه با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته بودند و در این ملاقاتها سؤالات و درخواست های خود را بی واسطه مطرح کردند.

در جریان این سفر استانی، طاهر موهبتی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشستی با حضور مسئولان بنیاد استان مسائل و موضوعات مرتبط با کارکنان بنیاد را مورد آنالیز قرار داد و دستورات لازم را صادر کرد.

علاوه بر این، دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان این سفر گروهی را جهت رسیدگی دقیق به نامه های دریافتی مردمی معین نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1908

به "حضور معاونان تعاون و بهداشت بنیاد در میز خدمت استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور معاونان تعاون و بهداشت بنیاد در میز خدمت استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید