جنگ ایلدیم: تمرین در خانه برای ورزشکاران حرفه ای سخت است، آرزویم طلای المپیک است

به گزارش سفر به آنتالیا، فرنگی کار عنواندار ترکیه گفت: به طور حتم ورزش در خانه برای ورزشکاران حرفه ای با دشواری هایی همراه است.

جنگ ایلدیم: تمرین در خانه برای ورزشکاران حرفه ای سخت است، آرزویم طلای المپیک است

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ، جنگ ایلدیم دارنده مدال های برنز کشتی فرنگی المپیک و دنیا از کشور ترکیه گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا باید در خانه بمانیم و مجبور هستیم که تمرینات خود را به صورت انفرادی پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: البته انجام ورزش در خانه برای ورزشکاران حرفه ای با دشواری هایی همراه است، چراکه احتیاج به انجام حدود 5 ساعت تمرین در روز را دارند.

ملی پوش وزن 97 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ترکیه توضیح داد: بهرحال سلامت انسان از هرچیزی بالاتر است و ما کار درست را انجام می دهیم که در خانه می مانیم و فرصتی پیش آمده که بیشتر در کنار خانواده خود باشیم چراکه حدود نیمی از سال را به دلیل اردو ها و مسابقات از آن ها دور بودیم.

وی اضافه کرد: می توانم برای پسر شش ساله و دختر سه نیم ماهه خود وقت بیشتری را بگذارم، سال های قبل نتوانستم وقت زیادی برای پسرم بگذارم و دیدن بزرگ شدن دختره نوزادم بسیار خوشایند است.

ایلدیم در خصوص تعویق المپیک 2020 توکیو گفت: آرزویم قهرمانی در المپیک است و برای این مسابقات بسیار کوشش و تمرین کردم، بازی های المپیک توکیو سال آینده برگزار می گردد و این برای من بسیار مهم است که در آنجا می توانم یک مدال طلا کسب کنم و بسیار برای حضور در آن مشتاقم. زمان خوبی وجود دارد که بتوانم نواقص خود را رفع کنم و قهرمان المپیک شوم.

این کشتی گیر 34 ساله با بیان اینکه المپیک توکیو آخرین فرصت او محسوب می گردد گفت: ممکن است نتوانم در المپیک 2024 شرکت کنم و بنابراین حضور در المپیک توکیو برایم مهم است. فکر می کنم اوج کار خود را در آنجا تجربه خواهم کرد و این سومین تجربه المپیک من خواهد بود. من در المپیک قبلی مدال برنز را کسب کردم و نامم به نام مرد برنزی المپیک شناخته می گردد، می خواهم قبل از خداحافظی از کشتی مدال برنز را به طلا تبدیل کنم و از نظر روانی و بلوغ قادر به انجام این کار هستم. تن ها هدف و آرزوی من طلای المپیک است.

وی در خصوص شیوع ویروس کرونا در دنیا گفت: اگر در خانه بمانیم در مدت کوتاهی می توانیم از پس آن برآییم. هیچ چیز مهمتر از سلامتی عزیزانمان نیست و من می خواهم که فاصله اجتماعی رعایت گردد. کوچکترین رفتار و بی دقتی ما می تواند برای زندگی دیگران هزینه داشته باشد. ماندن در خانه کاری است که دیگر کشور های درگیر با این ویروس انجام می دهند و فکر می کنم که مردم کشورم نیز از این موضوع آگاهی دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 841

به "جنگ ایلدیم: تمرین در خانه برای ورزشکاران حرفه ای سخت است، آرزویم طلای المپیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنگ ایلدیم: تمرین در خانه برای ورزشکاران حرفه ای سخت است، آرزویم طلای المپیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید