مشخص تکلیف جابجایی پادگان اردبیل در دو ماه آینده

به گزارش سفر به آنتالیا، استاندار اردبیل گفت: انتقال پادگان ارتش در هسته مرکزی شهر اردبیل تا دو ماه آینده به انتها رسیده و این مکان در اختیار شهرداری قرار می گیرد.

مشخص تکلیف جابجایی پادگان اردبیل در دو ماه آینده

به گزارش سفر به آنتالیا، اکبر بهنامجو در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید اردبیل اظهار کرد: در سال های اخیر فعالیت های خوبی در شهرستان اردبیل با کوشش و پیگیری فرماندار و دیگر مسئولان به انجام رسیده که افتتاح این پروژه ها را در سفر رئیس جمهور به عینه شاهد خواهیم بود.

وی تغییر فرماندار اردبیل را به عنوان چرخش مدیریتی دانست و اعلام نمود: هدف ما از تغییر فرمانداران و مدیران این است که از تجارب آنها در حوزه های مختلف با یک روحیه مضاعف استفاده کنیم که به یقین از جواد زنجانی نیز در مجموعه شهری و شوراها با سابقه دیرین حضور در مجلس محلی بهره خواهیم گرفت.

رئیس شورای اداری استان اردبیل ادامه داد: شوراها و شهرداری ها اصلی ترین محور توسعه به شمار می روند و بهتر است در مدیریت شهری و شوراها مدیریت جدید کوشش نموده تا با استفاده از دستاوردهای علمی و فنی و بهره گیری از تجارب مدیران پیروز بتواند در این بخش شایسته عمل کند.

بهنامجو به اهمیت مدیریت شهری و همراهی شوراها و شهرداری ها در پیشبرد امور در این حوزه اشاره و توضیح داد: ما در کنار توانمندسازی شوراها به مساله آموزش توجهی جدی خواهیم کرد و با انتخاب مدیر جدید در این مجموعه سعی بر این است تا نارسائی های مختلفی که گریبانگیر شهرها شده به نوعی برطرف گردد و در این حوزه توانمندی ها را ببینیم.

وی گفت: در این حوزه در کنار پیشبرد کارها با آرامش و استفاده از تجربیات مفید و سازنده بهتر است تعامل و همکاری خوبی را بین شهرداری ها و شوراها با مجموعه مدیریت شهری و شوراها ببینیم.

استاندار اردبیل از فرماندار جدید اردبیل خواست تا در کنار تکمیل پروژه های نیمه تمام تامین امنیت را به عنوان مطالبه اصلی مردم مدنظر قرار دهد.

بهنامجو به مساله مالی و خواسته مردم در توسعه فعالیت ها در این بخش به همراه پویایی و تحرک در تحول آفرینی این حوزه تاکید و توضیح داد: در سفر رئیس جمهور پروژه های متعددی در مرکز استان افتتاح خواهد شد که بخشی از این پروژه ها با همکاری بخش خصوصی عملیاتی شده که در حمایت از این بخش مدیران و مسئولان باید زیرساخت های موردنظر را فراهم نمایند.

رئیس شورای اشتغال استان اردبیل تکریم فعالان بخش خصوصی را در کنار ارباب رجوع به مسئولان توصیه کرد و گفت: ما باید به بخش خصوصی بها بدهیم چرا که آنها از ما روی خوش می خواهند و انتظار دارند بروکراسی سخت و پیچیده اداری از پیش روی آنها برداشته گردد.

بهنامجو بیان نمود: ما در کنار همراهی بخش خصوصی در حوزه های مختلف باید به تکمیل پروژه های صنعتی و کشاورزی نیز بها دهیم که پیروزیت اخیر ما در بخش کشاورزی ارتقای صندلی استان در آبیاری قطره ای از 29 به رتبه 9 کشوری است.

وی افزود: فرماندار جدید اردبیل باید در حوزه خدمات شهری همراه و همسو با برنامه های شورا و شهرداری به نحوی عمل کند تا چهره این شهر متحول شده و یک سیمای متفاوتی به خود بگیرد، چرا که نیمی از جمعیت استان در اردبیل سکنی دارند و این شهر تابلو و نماد توسعه استان به شمار می رود که ضرورت دارد در یک فعالیت مشترک و همه جانبه به بهبود کارها در این شهر یاری نمایند.

استاندار اردبیل از جابجایی پادگان ارتش تا دو ماه آینده اطلاع داد و توضیح داد: با واگذاری پادگان به شهرداری اردبیل پروژه های متعدد با الگوهای شهری مناسب در این محل اجرا خواهد شد و در کنار آن با همکاری خود بازاریان باید سیمای بازار تاریخی شهر اردبیل متحول گردد.

بهنامجو با قدردانی از شهرداری اردبیل در تکمیل پروژه های گردشگری شورابیل از بخش گردشگری به عنوان بال دوم توسعه استان اردبیل در کنار صنعت و کشاورزی یاد کرد و گفت: در منطقه ویژه مالی استان سعی شده است تا زیرساخت ها فراهم گردد و امکان راه اندازی مجموعه های مالی به وجود آید.

وی ادامه داد: آسیب های اجتماعی دغدغه اصلی ماست که در این زمینه در کنار همراهی دهیاری ها و شوراها در روستاها جلسات مرتب با موضوع شناسایی و برنامه ریزی برای برطرف آسیب های اجتماعی در حال برگزاری است که در این زمینه آموزش مهارت ها و همچنین مراقبت از خانواده ها به ویژه در هفت سال اول زندگی زوجین مهم و اساسی به نظر می رسد.

استاندار اردبیل در انتها از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با نیت افزایش بهره وری از زیرمجموعه های خود بیشترین و کار و فعالیت را درخواست نمایند تا توسعه پایدار با افزایش بهره وری اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 479

به "مشخص تکلیف جابجایی پادگان اردبیل در دو ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف جابجایی پادگان اردبیل در دو ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید