استان مرکزی مسئله ای در عرضه مواد ضدعفونی کننده و الکل ندارد

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران/مرکزی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مواد ضدعفونی کننده و الکل ها در داروخانه ها، واحدهای بهداشتی و آرایشی، تجهیزات پزشکی و حتی فروشگاه های عظیم عرضه می شوند و مسئله ای در عرضه این مواد در استان وجود ندارد.

استان مرکزی مسئله ای در عرضه مواد ضدعفونی کننده و الکل ندارد

جواد حسنی روز دوشنبه نوزدهم اسفندماه در حاشیه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شرایط پیش آمده با توجه به شیوع ویروس کرونا، کالاهای اساسی و تنظیم بازار اعم از مواد ضدعفونی و ... در شرایطی که پیش آمده بود مورد رصد نهاده شد و تصمیماتی درخصوص عرضه کالاهای اساسی و چگونگی نظارت بر آنها اتخاذ شد.

وی در مورد عرضه میوه سرانجام سال در استان افزود: با توجه به شرایط خاص مقرر شد غرفه های اتحادیه تعاون روستایی و بخشی از اصناف در دامنه اتحادیه میوه و تره بار این عرضه را انجام دهند که پیش بینی می گردد روز چهارشنبه بنرهایی برای اطلاع رسانی محل و قیمت عرضه نصب و مصاحبه هایی که در صدا و سیما پخش خواهد شد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی توضیح داد: برنج، روغن، شکر و گوشت و طرح معیشتی از جمله مسائل در دستور کار ستاد تنظیم بازار بود که توسط اصناف و فروشگاه های عظیم این اقلام عرضه می شوند و امیدواریم با تصمیماتی که امروز گرفته شد مسئله ای در فرایند تامین، تهیه و عرضه کالاهای اساسی، میوه و مرکبات سرانجام سال ایجاد نگردد.

حسنی بیان نمود: در مرکز استان، 30 غرفه عرضه میوه برپا خواهد شد و در شهرستان ها با تصمیم ستاد تنظیم بازار شهرستان تعداد این غرفه ها معین می گردد. تعدادی از این غرفه ها صنوف میوه و تره بار استان هستند که به یاری غرفه ها می آیند تا با ایجاد مکان های عرضه بیشتر، از تجمعات جلوگیری کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی عنوان کرد: تقاضا داریم مردم نکات بهداشتی را در این تجمعات رعایت نمایند البته در تهیه و توزیع این اقلام نکات بهداشتی رعایت شده است.

وی در مورد عرضه مواد ضدعفونی نماینده در استان افزود: مواد ضدعفونی نماینده و الکل در داروخانه ها، واحدهای بهداشتی و آرایشی، تجهیزات پزشکی و فروشگاه های عظیم عرضه می گردد و مسئله ای در عرضه نداریم، صرفا مشکل در بحث ماسک است که در اختیار وزارت بهداشت و درمان بوده و ستاد تنظیم بازار در این زمینه نمی تواند ورود زیادی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 865

به "استان مرکزی مسئله ای در عرضه مواد ضدعفونی کننده و الکل ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان مرکزی مسئله ای در عرضه مواد ضدعفونی کننده و الکل ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید