معاون جدید برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان معرفی گردید

به گزارش سفر به آنتالیا، مراسم تکریم و معارفه معاونان برنامه ریزی و فناوری پیشین و کنونی فولاد خراسان برگزار گردید. محمدرضا شفیعیان با حکم کسری غفوری مدیر عامل فولاد خراسان، جایگزین بهروز اسماعیلی در این سمت شد. مهندس اسماعیلی بیش از سه دهه در فولاد خراسان مشغول خدمت بود و محمدرضا شفیعیان سابقه ریاست واحد ذوب و مدیریت فولادسازی فولاد خراسان را در کارنامه دارد.

معاون جدید برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان معرفی گردید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از چیلان ، مراسم تکریم و قدردانی برای بیش ازسه دهه خدمت مهندس بهروز اسماعیلی، معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت و معارفه مهندس شفیعیان معاون جدید این شرکت، پیش از ظهر امروز، 26 آبان ماه 1399، در دفتر مدیر عامل برگزار گردید.

کسری غفوری مدیرعامل شرکت، در این مراسم که با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاونان و نیز مدیران حراست، روابط عمومی و دفتر مدیریت برگزار گردید، ابراز امیدواری کرد که بیش از سه دهه خدمت مهندس اسماعیلی، در بزرگترین جبهه صنعتی شرق کشور، ماجور حق تعالی باشد و آیندگان قدرشناس زحمات نسلی باشند که در پی ریزی پایه های قطب سوم فولاد را در خراسان و نیشابور سهیم بوده اند.

در این مراسم مدیر عامل شرکت از خدمات بهروز اسماعیلی در مدت تصدی مسئولیت معاونت برنامه ریزی و فناوری قدردانی کرد.

لازم به ذکر است اسماعیلی در دوران خدمت خود از سال 1369 در پست هایی همچون مدیر نیروی انسانی، مدیر ممیزی داخلی و تضمین کیفیت، مدیر برنامه ریزی راهبردی و تعالی سازمانی خدمت نموده و آخرین سمت وی معاون برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان بوده است که سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل شد.

محمدرضا شفیعیان، که از این پس با حکم کسری غفوری در سمت معاون برنامه ریزی و فناوری انجام وظیفه خواهد کرد، از سال 1379در فولاد خراسان جذب شده و تا کنون در پست های کارشناس فولادسازی، سرپرست شیفت فولادسازی، رئیس واحد ذوب و مدیریت فولادسازی خدمت نموده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1346

به "معاون جدید برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون جدید برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید