فروش77 میلیاردی صنایع دستی استان فارس در سال گذشته

به گزارش سفر به آنتالیا، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از فروش 77 میلیارد تومانی صنایع دستی استان فارس، درسال گذشته خبر داد.

فروش77 میلیاردی صنایع دستی استان فارس در سال گذشته

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، حیدر علی زاهدیان نژاد با اشاره به شعار سال جاری رونق تولید گفت : سال گذشته، فروش انواع تولیدات صنایع دستی استان مطلوب بوده است و امیدواریم در سال جاری، علاوه بر رونق تولید در این حوزه، شامل رشد در فروش این محصولات نیز باشیم.

وی اضافه کرد: فروش صنایع دستی استان در سال گذشته 77 میلیارد تومان بوده است که از این رقم بیش از 6 میلیون و 500 هزار دلار مربوط به صادرات این محصولات است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هنرمندان صنایع دستی استان فارس بیش از 4 میلیاردتومان فروش و سفارش پذیری محصولات داشتند، اضافه کرد: فروش صنایع دستی درنمایشگاهای بین المللی، سراسری و مناسبت های استان نیز، بیش از 7 میلیارد تومان می باشد.

زاهدیان نژاد شرح داد: استقبال عمومی از خرید محصولات صنایع دستی، با ایجاد امید و انگیزه در هنرمندان و صنعتگران، نوید خلاقیت و کیفیت در تولیدات در آینده خواهد داد

این مقام مسئول گفت: با هماهنگی اجرا شده، در سال جاری، تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی وهنرمندان صنایع دستی استان نیز ارائه خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 269

به "فروش77 میلیاردی صنایع دستی استان فارس در سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش77 میلیاردی صنایع دستی استان فارس در سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید