صدور کارت شناسایی برای دستفروشان مرکز در امسال

به گزارش سفر به آنتالیا، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از صدور کارت شناسایی برای دستفروشان در شهر تهران طی امسال اطلاع داد.

صدور کارت شناسایی برای دستفروشان مرکز در امسال

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، قدرت الله محمدی با اشاره به صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران در امسال گفت: برای ساماندهی دستفروشان در تهران 10 محور و موضوع در نظر گرفته شده است که در امسال عمده این طرح ها و برنامه ها اجرایی می گردد.

وی با اشاره به اقدامات این شرکت در ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین شهر تهران اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های اجرا شده در اواخر سال گذشته ساماندهی دستفروشان هفت تیر اجرا شده و بازار خلازیر نیز ساماندهی شد و در چند روز آینده افتتاح می گردد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در فضای در نظر گرفته شده مستقر شده اند، ادامه داد: در قالب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازار برای ثبت نام دستفروشان در نظر گرفته شده است.

محمدی اعلام کرد: با توجه به اینکه احتمال می رود، تمامی دستفروشان از فرایند ثبت نام اطلاع کافی نداشته باشند، به همین علت امسال در محل های حضور دستفروشان حاضر می شویم و کار ثبت نام را برای صدور کارت شناسایی انجام می دهیم.

به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، تجربه جمع آوری اطلاعات و ثبت نام دستفروشان برای ساماندهی دستفروشان هفت تیر، بسیار خوب بود و از این تجربه برای ساماندهی سایر دستفروشان نیز استفاده می گردد، در امسال طبق برنامه ریزی های اجرا شده برای هر دستفروش یک کارت شناسایی صادر می گردد تا در مواقع مورد احتیاج استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2106

به "صدور کارت شناسایی برای دستفروشان مرکز در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور کارت شناسایی برای دستفروشان مرکز در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید