روی گنج خوابیده ایم و پول نداریم، استقلال به طالب 10میلیارد می داد

به گزارش سفر به آنتالیا، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان شامگاه آدینه پس از تساوی خارج از خانه تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: من تجربه دربی فوتبال خوزستان را نداشتم اما این افتخار را دارم که سال جاری در دربی خوزستان که معدن فوتبال است، حضور داشته باشم.

روی گنج خوابیده ایم و پول نداریم، استقلال به طالب 10میلیارد می داد

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان اضافه نمود: دو تیم به دو علت با کیفیت بازی می کردند؛ زیرا تفکرات ما به گروه نکونام می خورد و اینکه دو تیم فوتبال فیزیکی بازی می کردند و ما هم می دانستیم که یک اشتباه می تواند آخرین اشتباه ما باشد.

وی ادامه داد: نمی دانم به چه کسی تبریک بگویم، چون شکل فولاد در 15 سال گذشته تغییر نموده و تبدیل به شخصیت پایدار شده از امکانات ورزشی گرفته تا سه ورزشگاه دست به نقدی که دارند و باید دست کسی که این امکانات را فراهم نموده بوسید.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: هر مدیری که به فولاد آمده، پشت سر این ایده مانده است ولی طبق بند و تبصره ای که قانون بی خودی است، کسی به نفتِ طفلکی نمی تواند یاری کند.

منصوریان یادآور شد: چندین بار با مسئولان پالایش و پخش نفت که از دوستان من هستند، جلسه برگزار نموده ام که یکسری قوانین که مثل کِش در دست و پای مسئولان به جای مانده و به نظرم این قانون بی عقلی بوده است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تاکید نمود: روی گنج خوابیده ایم ولی 11 هفته است که پول نداریم، نمی گردد یک مرد 6 ماه پول برای خانواده اش نبرد. بازیکنان ما جوان هستند و قراردادشان از هفتاد میلیون شروع می گردد و دو، سه بازیکن قرارداد بالای دو میلیارد و خورده ای دارند. یکی از اینها طالب ریکانی است که محبت نموده و مانده است، بازیکنی که می دانستم استقلال به او 10 میلیارد می داد.

وی گفت: تیم ما از آن طرف دیوار از غیرت افتاده است. شما آثاری از تبعات اقتصادی در تیم ما نمی بینید. فرماندار شهر همه کار کرد که مصوبه بگیرد ولی نتوانست. ما نمی خواهیم 500 میلیارد داشته باشیم و همین که 40 میلیارد داشته باشیم کافی است و در حال حاضر فقط 20 میلیارد می خواهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2030

به "روی گنج خوابیده ایم و پول نداریم، استقلال به طالب 10میلیارد می داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روی گنج خوابیده ایم و پول نداریم، استقلال به طالب 10میلیارد می داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید