راه اندازی اولین سایت فارسی زبان روانپزشکی، معرفی سفیر روانپزشکان

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران، از راه اندازی اولین وب سایت فارسی زبان با هدف آموزش عمومی روانپزشکی، اطلاع داد.

راه اندازی اولین سایت فارسی زبان روانپزشکی، معرفی سفیر روانپزشکان

به گزارش گروه اجتماعی سفر به آنتالیا، روابط عمومی انجمن علمی روانپزشکان ایران، مریم رسولیان، روز سه شنبه در افتتاحیه سی و ششمین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران در بیمارستان میلاد، گفت: انجمن علمی روانپزشکان ایران با همکاری کمیته سلامت روان شهری، از دو سال قبل به دنبال راه اندازی وب سایت برای آموزش عمومی مسائل روانپزشکی بود.

وی با اشاره به رونمایی از وب سایت فارسی زبان آموزش عمومی مسائل روانپزشکی، اضافه کرد: اولین کمپین این سایت مربوط به پیشگیری از افسردگی است که به وسیله این سایت، اطلاعات راجع به افسردگی در اختیار مردم و البته نکات تخصصی نیز در اختیار پزشکان و روانپزشکان قرار می گیرد.

رسولیان ادامه داد: در این وب سایت، امکان طرح سئوال و مصاحبه وجود دارد.

وی با اشاره به اولین کمپین وب سایت که در ارتباط با افسردگی است، اضافه کرد: فعالیت این کمپین با عنوان حرف می زنم، سعی در افزایش آگاهی عمومی درباره افسردگی است.

رسولیان گفت: تاکنون سایت فارسی زبان نداشتیم که اطلاعات مربوط به مسائل روانپزشکی را به صورت متمرکز در اختیار عموم مردم قرار دهد و تمامی اطلاعات در فضای مجازی به صورت پراکنده بود.

وی همچنین به معرفی سفیر سلامت روان از سوی انجمن علمی روانپزشکان ایران اشاره نمود و اضافه کرد: خانم فاطمه معتمد آریا به عنوان سفیر انجمن، با همکاری گروهی از هنرمندان، قرار است این کمپین را به جامعه بشناسانند.

سی و ششمین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با حضور اساتید برتر تا روز 26 مهرماه در سالن همایش های شهید غرضی بیمارستان میلاد ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 470

به "راه اندازی اولین سایت فارسی زبان روانپزشکی، معرفی سفیر روانپزشکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی اولین سایت فارسی زبان روانپزشکی، معرفی سفیر روانپزشکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید