دختر عاشق شد، پدرش او را کشت و جسدش را در بیابان رها کرد!

به گزارش سفر به آنتالیا، ایران نوشت: مرد میانسال که پس از قتل دختر 21 ساله اش جسد وی را در اطراف روستای علی آباد اصفهان رها نموده بود پس از دستگیری انگیزه خود را از این جنایت اختلاف خانوادگی مطرح کرد.

دختر عاشق شد، پدرش او را کشت و جسدش را در بیابان رها کرد!

گزارش این حادثه روز 26 آذر سال جاری همزمان با کشف جسد این دختر به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران به محل کشف جسد در اطراف روستای علی آباد نجف آباد رفتند با دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای شناسایی هویت این دختر صادر شد. در تحقیقات اولیه پس از شناسایی هویت مقتول مأموران به سراغ خانواده وی رفتند که پدرش در همان دقایق نخست به قتل دخترش اعتراف کرد.

محمد محمدی، رئیس دادگاه بخش مهردشت نجف آباد اصفهان، درباره این پرونده گفت: همزمان با اعتراف پدر مقتول وی مدعی شد به خاطر اختلاف های خانوادگی و مشاجره با دخترش عصبانی شده و او را به قتل رسانده است. در حال حاضر نیز پرونده قتل دختر 21 ساله در دادگاه مهردشت در دست آنالیز و انجام تحقیقات تکمیلی است تا انگیزه واقعی این جنایت برملا گردد.

این در حالی است که یکی از دوستان مقتول درباره این جنایت خانوادگی گفت: او را شیدا صدا می کردیم، اما اسمش در شناسنامه اعظم بود. ما همشهری، همکلاسی و دوست بودیم و خانواده اش در روستای خیرآباد در بخش مهردشت از توابع شهرستان نجف آباد همسایه مادرعظیمم بودند. هفته قبل وقتی از تولد دوستم به خانه برگشتم مادرم گفت که در خیرآباد یک دختر جوان را کشته اند و جسد او بعد از 3 روز پیدا شده است. وقتی نشانی های او را پرسیدم گفت دختر 21 ساله ای بوده که پدرش او را کشته و جنازه اش را در بیابان های نزدیک علی آباد که روستای دیگری در آن منطقه است رها نموده بود. از شنیدن خبر مرگ شیدا شوکه شدم.

خیرآباد روستای محرومی است که امکانات زیادی ندارد، به دلیل همین شیدا چند سالی بود که به اصفهان آمده و اینجا درس می خواند، خواهر عظیم ترش هم در اصفهان زندگی می کرد و او مدتی پیش خواهرش زندگی می کرد، ولی خانواده اش گفته بودند باید به روستا برگردد.

در خصوص ماجرای قتل شیدا از دوستان و همشهری هایم دلایل مختلفی شنیده ام، بعضی می گویند دیر به خانه رفته و پدرش عصبانی و با او درگیر شده، بعضی هم می گویند پدرش متوجه ارتباط و عشق او به یک پسر شده به همین دلیل عصبانی شده و به او حمله نموده است. هرچه بوده پدرش او را خفه نموده و جنازه اش را در یک گونی در بیابان های علی آباد رها نموده بود، حالا هم که پدرش را دستگیر نموده اند.

وی مدعی شد: سال قبل خواهر کوچک تر شیدا هم خودش را دار زده بود. ما با هم رفت و آمد داشتیم و گاهی به خانه شان می رفتم، پدر و مادرش خیلی سختگیر بودند. آن ها 4 دختر بودند که یکی خودکشی کرد و دیگری نیز به قتل رسیده است.

منبع: فرارو
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1433

به "دختر عاشق شد، پدرش او را کشت و جسدش را در بیابان رها کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر عاشق شد، پدرش او را کشت و جسدش را در بیابان رها کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید