تلاطم نرخ مسکن کار سایت های اینترنتی بود

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: سایت های اینترنتی باید از حکم دستگاه قضائی برای عدم درج آگهی مسکن با قیمت، تبعیت نمایند و سایت های متخلف حتماً باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.

تلاطم نرخ مسکن کار سایت های اینترنتی بود

جهت دریافت خدمات آلاچیق فلزی ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از خانه ملت، سید البرز حسینی با انتقاد از تداوم قیمت گذاری آگهی اجاره مسکن در سایت های اینترنتی، گفت: اخیراً با دستور دستگاه قضائی، سایت های اینترنتی از درج قیمت در آگهی خرید و فروش و اجاره مسکن منع شدند، این اقدام با هدف کاهش تلاطم و باثبات سازی بازار صورت گرفت، اما متأسفانه شاهد هستیم که این سایت ها در شرایط کنونی اقدام به درج قیمت در آگهی اجاره می نمایند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رویکرد اصلی دستگاه قضائی در حکم عدم درج قیمت در آگهی خرید و فروش و اجاره مسکن در سایت های اینترنتی جلوگیری از بروز تنش در بازار مسکن بود، زیرا قیمت گذاری در این سایت ها در بروز تلاطم و گرانی مسکن مؤثر است.

وی اضافه کرد: عملکرد سایت های اینترنتی در آگهی خرید و فروش مسکن با قیمت، موجب شده که جو و فضای روانی در بازار ایجاد گردد، همین مسئله زمینه ساز افزایش قیمت و گرانی در بازار مسکن شد، از طرفی در شرایط کنونی هیچ توجیهی ندارد که مسکن به چندین برابر قیمت گذاری گردد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعاً سایت های اینترنتی باید از حکم دستگاه قضائی برای عدم درج آگهی مسکن با قیمت تبعیت نمایند و قطعاً سایت های متخلف باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرند

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1052

به "تلاطم نرخ مسکن کار سایت های اینترنتی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاطم نرخ مسکن کار سایت های اینترنتی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید