تعداد جانباختگان فرانسه از 90 هزار تن فراتر رفت

به گزارش سفر به آنتالیا، فرانسه در حالی مشغول واکسیناسیون افراد در برابر ویروس کووید-19 است که آمار کل جانباختگان کرونا در این کشور بر اساس منابع رسمی از 90 هزارتن گذشت. همچنین 4033 نفر نیز در این کشور تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند که زنگ خطر دوباره ای برای مقامات بهداشتی فرانسه است.

تعداد جانباختگان فرانسه از 90 هزار تن فراتر رفت

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای رسانه فرانسوی لدپش (ladepeche.fr) آمار جانباختگان فرانسه در اثر کرونا با افزوده شدن 228 مرگ و میر جدید در روز آدینه، از مرز 90 هزار تن عبور کرد. این آمار تنها مربوط به مرگ و میرهایی است که در بیمارستان اتفاق افتاده و ثبت رسمی شده است.

آمار مهم دیگر فرانسه که مربوط به روز گذشته است، قرار دریافت 4000 نفر تحت مراقبت های ویژه است. همچنین بر اساس آمار رسمی منتشره تا به امروز تعداد 4017497 نفر در فرانسه به ویروس کرونا مبتلا شده و نرخ مثبت شدن تست افراد به کرونا نیز 7،3 درصد بوده است.

آمارهای فوق در حالی است که فرانسه مشغول واکسیناسیون مردم در مقابل این ویروس است اما عملکرد کلی این کشور راجع به کرونا از ابتدای شیوع آن چندان رضایت بخش نبوده و مردم و مسئولین دولت را زیر تیغ نقدها فراوانی برده اند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1517

به "تعداد جانباختگان فرانسه از 90 هزار تن فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد جانباختگان فرانسه از 90 هزار تن فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید