برگزیده شدن اثری در حوزه تهران هوشمند در محور نوآوری شهری

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرگزاری خبرنگاران- اثر پژوهشی با موضوع رویدادهای چالش نوآوری تهران هوشمند از سازمان فاوای شهرداری تهران در اختتامیه دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری، به عنوان اثر برگزیده در محور نوآوری شهری معرفی گردید.

برگزیده شدن اثری در حوزه تهران هوشمند در محور نوآوری شهری

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در این رویداد که روز 26 آذر ماه برگزار گردید، پژوهشی درباره رویدادهای چالش نوآوری تهران هوشمند که به موضوع هکاتون پرداخته شده بود به عنوان اثر برتر حوزه نوآوری شهری معرفی و مورد تجلیل واقع شد.

همچنین در همین محور، پژوهشی دیگر با موضوع طرح کاهش پسماند؛ کاپ که در حوزه توسعه برنامه های هوشمندسازی و ساماندهی پسماند و بهینه سازی و مدیریت آن است نیز مورد تقدیر نهاده شد.

در این مراسم برگزیدگان 10 محور جشنواره معرفی شدند. این محورها شامل مدیریت ایمنی و بحران شهری، حمل و نقل و ترافیک، سلامت شهری، کاربست پروژه های شهری، توسعه مدیریت روستایی، شهرسازی و معماری، اجتماعی و فرهنگی، اقتصادی و اقتصاد شهری و نوآوری شهری و خدمات شهری، محیط زیست و انرژی بوده است.

لازم به ذکر است هکاتون یا چالش نوآوری تهران هوشمند، رویدادی است که در آن برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار از جمله طراحان گرافیک، طراحان واسط کاربری و مدیران پروژه گردهم می آیند و در توسعه پروژه های نرم افزاری و گاهی سخت افزاری با یکدیگر همکاری می نمایند. هکاتون، نوعی چالش برنامه نویسی خلاقانه است که در آن شهرداری تهران با استفاده از داده هایی که به صورت API در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد با هدف برطرف چالش های شهری، ایده های خلاقانه دریافت می نماید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1411

به "برگزیده شدن اثری در حوزه تهران هوشمند در محور نوآوری شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیده شدن اثری در حوزه تهران هوشمند در محور نوآوری شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید