برگزاری اختتامیه جایزه داستان تهران در 26 آبان

به گزارش سفر به آنتالیا، دبیر سومین دوره جایزه داستان تهران با بیان اینکه در سومین دوره جایزه داستان تهران 1089 اثر به دبیرخانه ارسال شد که در نهایت 50 اثر به مرحله دوم راه پیدا کردند، اطلاع داد که اختتامیه سومین دوره جایزه داستان تهران، 26 آبان ماه در مدرسه دارالفنون برگزار می گردد.

برگزاری اختتامیه جایزه داستان تهران در 26 آبان

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از روابط عمومی سومین دوره جایزه داستان تهران، محمد طلوعی ادامه داد: از این 50 اثر سه نفر به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی می شوند و از 5 نفر تقدیر می گردد.

به گفته او؛ با توجه به اهمیت منطقه 12 به عنوان یکی از مناطق تاریخی شهر تهران، دو جایزه ویژه این منطقه به داستان هایی با محوریت قلب طهران از سوی شهردار منطقه اهدا می گردد.

دبیر سومین دوره جایزه داستان تهران با اشاره به اینکه با علم به اینکه این جایزه متعلق به تهران است و قصد آن معرفی بخش های مختلف تهران، محل برگزاری اختتامیه این دوره مدرسه دارالفنون انتخاب شده است، گفت: دوره اول در برج میلاد و دوره دوم در دانشگاه تهران برگزار گردید که از مکان های مهم شهر تهران هستند.

طلوعی ادامه داد: ایده برگزاری سومین دوره این جایزه در مدرسه دارالفنون ایده مشترک تیم برگزارکننده جایزه و شهرداری منطقه 12 بود. این مدرسه محیطی خاطره انگیز و فرهنگی برای تهران است که سال جاری پذیرای نویسندگان و اهل فرهنگ خواهد بود.ه

نویسنده کتاب هفت گنبد درمورد 50 نفری که به مرحله دوم راه پیدا نموده اند، گفت: این تعداد نامزد برای جایزه ای که ده برنده دارد، زیاد نیست و با توجه به اینکه یک پنجم آن ها برنده هستند، به لحاظ نسبت بین برندگان و نامزدهای نهایی تعداد مناسبی است.

به گفته محمد طلوعی سومین دوره این جایزه با همکاری موسسه همشهری و شهرداری منطقه 12 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 87

به "برگزاری اختتامیه جایزه داستان تهران در 26 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اختتامیه جایزه داستان تهران در 26 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید