بازخوانی اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلموتس، خلاف واقعیت در روز روشن!

به گزارش سفر به آنتالیا، با انتشار قرارداد مارک ویلموتس، نگاهی به اطلاعیه شش ماه قبل این فدراسیون، خالی از لطف نیست که نشان می دهد باز هم فدراسیون حقیقت را اعلام نکرده است.

بازخوانی اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلموتس، خلاف واقعیت در روز روشن!

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی فدراسیون فوتبال آذرماه سال گذشته، در بیانیه ای که در هفت بند تنظیم شده بود، به موارد جالبی درخصوص قرارداد مارک ویلموتس اشاره نمود.

نکته جالب در بیانیه روابط عمومی فدراسیون فوتبال، تاکید بر این موضوع بود که: ششم- در قرارداد منعقده و برخلاف قرارداد مشابه قبلی، فدراسیون مالیات نمی پردازد. با افشای قرارداد ویلموتس معین شده فدراسیون فوتبال متعهد به پرداخت مالیات این قرارداد هم هست که نشان می دهد متاسفانه از سمت فدراسیون فوتبال، باز هم اطلاعات غیرواقعی منتشر شده است.

همچنین در بند هفتم این بیانیه آمده بود: با توجه به مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، شایسته است افرادی که در روزهای اخیر و در هر جایگاهی اطلاعات نادرست در این باره به افکار عمومی ارائه دادند و در رسانه ملی، مبلغ قرارداد را 3 میلیون دلار و خسارت آن را 3 میلیون دلار عنوان کردند، از رفتار غیر حرفه ای خود به صورت رسمی از مردم پوزش بطلبند.

حالا و با گذشت شش ماه، قرارداد ویلموتس رسانه ای شده و به خوبی می دانیم دستمزد سالانه این مربی بلژیکی، 2 میلیون و 250 هزار یورو و بیش از 2 میلیون و 500 هزار دلار است. فعلاً غرامت سه ماهه به مبلغ 570 هزار یورو و حدود 700 هزار دلار هم پرداخت شده که البته ادعای مارک ویلموتس به مراتب بیش از این ارقام است. حال که به گفته فدراسیون فوتبال قرارداد سه میلیون دلار نیست و البته برخلاف گفته رئیس پیشین فدراسیون پایین تر از دو میلیون یورو هم نیست، آیا فدراسیون به خاطر خلاف واقع گویی و نگفتن حقیقت در روز روشن، حاضر به پوزش و عذرخواهی است؟

افرادی که به گفته روابط عمومی فدراسیون اطلاعات نادرست می دادند، ظاهراً در داخل ساختمان فدراسیون حضور داشته و دارند که با پنهان کاری و فریب افکار عمومی، چنین فاجعه ای را در تاریخ فوتبال ایران به ثبت رساندند و در تقابل با منتقدان چنین رویکردی داشتند، اما همچنان حاضر نیستند از مردم ایران پوزش بخواهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1088

به "بازخوانی اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلموتس، خلاف واقعیت در روز روشن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازخوانی اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلموتس، خلاف واقعیت در روز روشن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید