انتقاد شدید استاندار کرمان از فراگیر نبودن آموزش های مدیریت بحران

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان با انتقاد شدید از اینکه جدیت و فراگیری آموزش ها را در بدنه جامعه تزریق نکرده ایم و باید در این زمینه کاری کنیم، اظهارکرد: به نظر می رسد که بعضی اعضای مدیریت بحران در سراسر کشور آموزش های مدیریت بحران را خیلی جدی نمی گیرند.

انتقاد شدید استاندار کرمان از فراگیر نبودن آموزش های مدیریت بحران

علی زینی وند صبح امروز 20 بهمن ماه در آئین افتتاح شبکه رادیویی پشتیبان مدیریت بحران استان کرمان گفت: کشور ایران یک کشور حادثه خیز است اکنون آمادگی های ما بهتر شده است اما به نظر می رسد که بعضی اعضای مدیریت بحران در سراسر کشور آموزش های مدیریت بحران را خیلی جدی نمی گیرند.

وی با انتقاد شدید از اینکه جدیت و فراگیری آموزش ها را در بدنه جامعه تزریق نکرده ایم و باید در این زمینه کاری کنیم، توضیح داد: استان کرمان وسیع ترین و متنوع ترین استان کشور است لذا کلکسیونی از حوادث و وقایع طبیعی در این استان داریم و ستاد بحران استان کرمان دایم در آماده باش است.

استاندار کرمان اظهار کرد: به دلیل موقعیت جغرافیایی استان کرمان به عنوان مرکز لجستیک و پشتیبانی برای مرکز، جنوب شرق کشور است بنابراین استان کرمان از همه جوانب از اهمیت بالای برخوردار است.

وی از فاصله زیاد امداد و نجات استان کرمان تا نقطه مطلوب سخن به میان آورد و اعلام کرد: استان کرمان باید در اولویت تجهیز امکانات قرار گیرد هرچند که استان کرمان به لحاظ امکانات نسبت به بعضی استان ها مجهزتر است.

زینی وند حضور به موقع و بااطلاع را مهمترین کار در زمان بحران دانست و مطرح کرد: ارتباطات تلفنی و موبایل و سیار جانشین ارتباط رادیویی نمی گردد ارتباطات آنالوگ اهداف ما را در زمان اضطراری رفع نمی کند بنابراین ارتباط رادیویی یک ارتباط قابل اطمینان است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از جمعیت هلال احمر اظهار کرد: تجهیزات استان کرمان در دو سال آینده به نقطه اتکا برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1508

به "انتقاد شدید استاندار کرمان از فراگیر نبودن آموزش های مدیریت بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید استاندار کرمان از فراگیر نبودن آموزش های مدیریت بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید