اظهارنظر پیشگوی زلزله هلندی درباره ایران

به گزارش سفر به آنتالیا، فرانک هوگربیتس هلندی که با توییت هایش درباره زلزله ترکیه معروفیت بسیار پیدا نموده، در پاسخ به یک کاربر درباره ایران هم اظهارنظر کرد.

اظهارنظر پیشگوی زلزله هلندی درباره ایران

به گزارش خبرآنلاین، فرانک هوگربیتس، یکی از چهره های مشهور فضای مجازی است که با توییت های بحث برانگیزش درباره زلزله معروفیت بسیار پیدا دارد.

او مدعی است که در زمینه ارتباط بین هم ترازی اجرام آسمانی با فعالیت لرزه ای در زمین پژوهش می نماید و ادعاهایش بر اساس این پژوهش هاست. در حقیقت به باور هوگربیتس هم ترازی زمین با دیگر سیاره ها جاذبه ای کافی برای ایجاد زمین لرزه در زمین ایجاد می نماید.

او در توییتی تازه درباره نقطه ای در جنوب کالیفرنیا نوشته است: در این منطقه اغلب زلزله های بزرگ روی نمی دهد. هشتم دسامبر 1812 زلزله ای 7.5 ریشتری پس از تقارب دو اتصال سیاره ای هنگام ماه کامل رخ داد. دو هفته پس از آن نیز دومین زمین لرزه بزرگ به قدرت 7 ریشتر در فراساحل به وقوع پیوست.

این توییت که به نوعی دفاع هوگربیتس از ارتباط هم ترازی زمین و دیگر سیاره با وقوع زلزله های بزرگ است.

پایین توییت اخیر کاربری درباره ایران از او پرسید و هوگربیتس پاسخ داد: چندین روز پیش از این نوسانات جوی بر فراز ایران مشاهده شد. این می تواند نشانه ای از یک رویداد لرزه ای در آینده در منطقه باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2253

به "اظهارنظر پیشگوی زلزله هلندی درباره ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر پیشگوی زلزله هلندی درباره ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید