آموزش الکترونیک اصول مدیریت بحران به نیم میلیون معلم در سراسر کشور

به گزارش سفر به آنتالیا، مدیر آموزش سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برگزاری دوره آموزش الکترونیکی مدرسه آماده برای معلمان سراسر کشور اطلاع داد.

آموزش الکترونیک اصول مدیریت بحران به نیم میلیون معلم در سراسر کشور

احسان امامی درگفت وگو با سفر به آنتالیا، دراین باره گفت: پیش از این وزارت آموزش و پرورش با همکاری شهرداری تهران اقدام به برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت مدرسه آماده به مدت 16 ساعت نموده بود که براساس آمارهای ما تا خاتمه سال گذشته به صورت حضوری برای 19 هزار نفر از معلمان و کادر اداری مدارس استان تهران این دوره آموزشی برگزار گردیده است.

وی با بیان اینکه به منظور افزایش تعداد معلمان شرکت نماینده در دوره، این آموزش ها به صورت الکترونیکی آماده سازی شده است، گفت: مرحله نخست این آموزش ها در قالب یک دوره آموزش ضمن خدمت در خرداد و تیر ماه امسال برای بیش از 30 هزار نفر از معلمان شهر تهران برگزار گردید.

مدیر آموزش سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اضافه نمود: با توجه به بازخوردهای مناسب دریافت شده از برگزاری این دوره آموزشی، برنامه ریزی لازم برای اجرای دوره به صورت سراسری در سطح تمامی استانها انجام شد که در این مرحله از روز دهم تا هجدهم دی ماه علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت آموزش الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش، نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمایند.

به گفته امامی، این آموزش ها در 6 سرفصل کلی با موضوعات مبانی مدیریت بحران، شناخت مخاطرات و اقدامات در برابر آنها، حمایت روانی در بحران، اطفاء حریق، فوریت های پزشکی و تصمیم گیری در شرایط بحران، آماده شده و در اختیار شرکت نمایندگان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه پیش بینی می گردد که در این دوره حدود نیم میلیون نفر از معلمان و پرسنل مدارس از سراسر کشور شرکت نمایند، گفت: برگزاری این دوره های آموزشی به شیوه الکترونیکی سبب کاهش هزینه های اجرایی، دسترسی یکسان تمامی شرکت نمایندگان به محتوای آموزشی با کیفیت و سرعت بالای آموزش تعداد زیادی از شرکت نمایندگان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 117

به "آموزش الکترونیک اصول مدیریت بحران به نیم میلیون معلم در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش الکترونیک اصول مدیریت بحران به نیم میلیون معلم در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید