واکنش ناسا به اجداد بیگانگان مکزیک

به گزارش سفر به آنتالیا، دیجیاتو نوشت: تیم UAP ناسا می گوید اگر کشوری چیز عجیبی دارد، باید آن را در اختیار جامعه علمی قرار دهد تا روی آن مطالعه نمایند.

واکنش ناسا به اجداد بیگانگان مکزیک

چند روز پیش یک خبرنگار دو جسد منتسب به بیگانگان را در کنگره مکزیک به نمایش گذاشت که باعث بحث های زیادی در جامعه علمی شد. حالا تیم UAP یا همان UFO ناسا در جلسه ای که برای انتشار اولین گزارش این تیم درباره UFOها برگزار گردید، درباره این موضوع صحبت کرد و به گونه ای صحت این اجساد را زیر سؤال برد.

تیم UFO ناسا اولین گزارش خود درباره پدیده های ناشناخته را منتشر نموده است که در آن می گوید که UFOها احتمالاً بالن، هواپیما و پدیده های آب وهوایی هستند. این تیم بعلاوه می گوید مدرکی مبنی بر اینکه بیگانگان از زمین بازدید نموده باشند، وجود ندارد. با توجه به این موضوع، تیم ناسا به صورت غیرمستقیم درست بودن اجساد منتسب به بیگانگان را رد می نماید.

نظر تیم UAP ناسا درباره نمایش اجساد منتسب به بیگانگان در مکزیک

روز سه شنبه یک خبرنگار به نام هایمه مائوسان دو جسد عجیب را در کنگره مکزیک به نمایش گذاشت و مدعی شد که اجساد بیگانگان هستند که در سال 2017 در شهر کوسکو در پرو پیدا شده اند. مائوسان گفت که قدمت این اجساد فسیل شده به 700 و 1800 سال پیش می رسد. همین موضوع تبدیل به سؤالی در جلسه انتشار گزارش تیم UAP ناسا تبدیل شد.

جسد منتسب به بیگانگان در کنگره مکزیک

در این جلسه یکی از خبرنگاران از تیم UAP می پرسد که آیا مقامات مکزیکی درباره این موضوع با ناسا در ارتباط بوده اند یا خیر. در پاسخ به این سؤال دیوید اسپرگل، مدیر تیم UAP ناسا می گوید که اگر شواهدی از بقایای موجودات بیگانه وجود دارد، آن هایی که چنین بقایایی را در اختیار دارند، باید در اختیار عموم برای مطالعه قرار دهند:زمانی که چیزی غیرعادی دارید، می خواهید داده های آن را به طور عمومی ارائه کنید. من این شکلی به آن فکر می کنم: ناسا یکی از ارزشمندترین نمونه های سنگ فضایی یعنی سنگ های ماه را داشت و ما چه کردیم؟ ما آن ها را در اختیار هر دانشمندی که می خواست روی آن ها کار کند، قرار دادیم.

ما از ماهیت نمونه هایی که نمایش داده شدند، اطلاعی نداریم. اگر من جای دولت مکزیک بودم یا اگر می خواستم توصیه ای به دولت مکزیک کنم که البته مسئولیت ما این نیست و ما این کار را برای ناسا انجام می دهیم، به دولت مکزیک توصیه می کردم که اگر چیز عجیبی دارید، نمونه ها را در دسترس جامعه علمی قرار دهید تا ببینیم با چه چیزی روبه رو هستیم.

در ادامه دن ایوانز، دستیار معاون پژوهشی در اداره مأموریت علمی ناسا، افزود که تمام هدف تیم UAP ناسا این است که حس گرایی و شبه علم که برای قانون گذاران مکزیکی به نمایش گذاشته شد را از بین ببرد: من فقط یکی از اهداف اصلی را که امروز اینجا می خواهیم انجام دهیم را به گفته ها اضافه می کنم. ما می خواهیم حدس و گمان و توطئه را به سمت علم و عقلانیت حرکت دهیم. همانطور که دیوید گفت، شما چنین کاری را با داده ها انجام می دهید و این تمام هدف این مطالعه است.

با وجود اینکه نمایش اجساد منتسب به بیگانگان هیجان انگیز است، اما به نظر می رسد با داستانی تقلبی روبه رو هستیم؛ مخصوصاً که مائوسان سابقه نامناسبی در این زمینه دارد. آقای مائوسان در گذشته هم ادعای کشف شواهدی از بیگانگان را مطرح نموده بود که بعداً این ادعاها رد شد. برای مثال، او پیش تر مدعی کشف پنج مومیایی شده بود که بعداً معین شد بچه ها انسان ها بوده اند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 شهریور 1402 بروزرسانی: 24 شهریور 1402 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2319

به "واکنش ناسا به اجداد بیگانگان مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ناسا به اجداد بیگانگان مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید