هدیه 500هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام بهزیستی و کمیته امداد

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس بنیاد مستضعفان از واریز مبلغ 500 هزار تومان به حساب تمام ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سراسر کشور خبر داد.

هدیه 500هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام بهزیستی و کمیته امداد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در حاشیه بازدید از مرکز پسرانه ایتام طلیعه کرامت در جنوب تهران و مصاحبه با ایتام و مربیان این مرکز، با اعلام خبر واریز 500 هزار تومان از سوی بنیاد مستضعفان به حساب تمام ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سراسر کشور اظهار کرد: بنیاد مستضعفان طبق سنت چندسال اخیر، امسال نیز همزمان با ایام شهادت ابوالایتام حضرت علی (ع)، هدیه ای نقدی را به حساب تمام ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سراسر کشور واریز کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: بر اساس آمار اعلامی کمیته امداد و بهزیستی، بنیاد مستضعفان مبلغ 500 هزار تومان را برای بیش از 174 هزار یتیم تحت پوشش این 2 نهاد حمایتی تخصیص داد که طی دیروز و پریروز به حساب این عزیزان واریز شد.

به گفته وی بنیاد مستضعفان برای اهدای این حمایت نقدی به ایتام، بالغ بر 87 میلیارد تومان را تخصیص داده است.

فتاح در ادامه با تاکید بر حساسیت نظام اسلامی بر حمایت از ایتام نیازمند در سراسر ایران گفت: ما در تفاهم نامه های جداگانه ای برای حمایت از ایتام تحت پوشش این نهاد های حمایتی برنامه داریم و تأمین جهیزیه و تأمین مسکن را برای این عزیزان عهده دار شده ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: هم اکنون با توجه به اقدامات اجرا شده در این حوزه، تعداد پشت نوبتی های جهیزیه برای دختران یتیم تحت پوشش کمیته امداد به صفر رسیده و احداث خانه برای تأمین مسکن این عزیزان نیز آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2107

به "هدیه 500هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام بهزیستی و کمیته امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه 500هزار تومانی بنیاد مستضعفان به ایتام بهزیستی و کمیته امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید