عرضه نوار های خوراکی نانویی در آمازون

به گزارش سفر به آنتالیا، نوار های خوراکی شرکت سوئیسی نانوودا (NanoVeda)، که ترکیبی از فناوری نانو سوئیس و دارو های سنتی آیورودا هندی است، در آمازون عرضه شده است.

عرضه نوار های خوراکی نانویی در آمازون

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، نوار های خوراکی شرکت سوئیسی نانوودا (NanoVeda)، که ترکیبی از فناوری نانو سوئیس و دارو های سنتی آیورودا هندی است، در آمازون عرضه شده است.

نانوودا نوار های خوراکی خود را برای خریداران خرده فروشی به منظور استفاده برای مدیریت وزن، بهبود تغذیه و تامین ویتامین به وسیله سایت آمازون عرضه می نماید.

نوار های خوراکی نانوودا، یک جایگزین خوشمزه و آسان برای قرص ها، یا شربت ها است. این شرکت مستقر در سوئیس نوار های تغذیه ای با قابلیت حل شدن سریع فراوری نموده است.

راکشیت مهتا، بنیان گذار نانوودا، می گوید: نوار های ما اسید های دستگاه گوارش را دور می زنند، زیرا مانند آب نباتی هستند که در دهان ذوب می شوند. شما این نوار ها را از بسته بندی خارج کنید، روی زبان خود قرار دهید و اجازه دهید نوار های خوشمزه در بدن شما حل گردد.

وی می گوید: ما در این نوارها، فناوری نانو سوئیس را با آیورودا، یکی از قدیمی ترین سیستم های درمانی جامع در دنیا، ترکیب نموده ایم.

او اضافه نمود: ما برترین های ابزارپزشکی دنیای قدیم را با نوآوری فناوری امروز ترکیب نموده ایم. ما قدرت آیورودا را به سبک زندگی سالم شما می آوریم.

از جمله محصولات این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

نوار های کورکومین NanoVeda که حاوی کورکومین، فعال ترین ماده موجود در زردچوبه است.

نوار های آشواگاندا NanoVeda که حاوی آشواگاندا، یک گیاه دارویی سنتی هندی است.

نوار های انرژی NanoVeda

نوار های ایمنی NanoVeda

نوار خواب NanoVeda

نوار های آهنی NanoVeda

نوار های پروبیوتیک NanoVeda

نوار های سریع حل شونده ارگانیک، بدون گلوتن

نانوودا به تازگی اعلام نموده است که به زودی نوار های آنتی اسید و بیوتین را ارائه خواهد نمود.

محصولات نانوودا از فناوری پتنت شده ای موسوم به ThinkSol استفاده می نمایند، فرآیندی نوآورانه که مواد را به نانوذرات ریز تبدیل می نماید. نوار های خوراکی نانوودا برای جلب نظر مصرف نمایندگان، از ترکیبات ارگانیک و گیاهی استفاده می نماید و فقط مواد خالصی که به وسیله منابع پایدار بدست می آیند در این محصولات استفاده می شوند.

مهتا گفت: این بیماری همه گیر مردم را مجبور کرد به سلامتی خود فکر نمایند. از زمان آغاز همه گیری، مصرف نمایندگان در همه جا در پی راه چاره هایی هستند که سیستم ایمنی آن ها را تقویت نموده و آن ها را سالم نگه می دارد.

مهتا گفت: ما آن را راهی هوشمندتر برای سلامتی می دانیم. با محصولات نانوودا، زندگی سالم آسان می گردد! نوار ها را می توان در هر جایی حمل و مصرف کرد. این محصولات طعم های عجیب و غریبی دارند که مقاومت در برابر آن ها سخت است!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2094

به "عرضه نوار های خوراکی نانویی در آمازون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه نوار های خوراکی نانویی در آمازون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید