حمایت جنجالی سلبریتی مشهور زن از وودی آلن، عکس

اسکارلت جوهانسون باور دارد که اتهام آزار جنسی علیه وودی آلن نادرست و این کارگردان بی گناه است.

حمایت جنجالی سلبریتی مشهور زن از وودی آلن، عکس

اسکارلت جوهانسون پردرآمدترین بازیگر سال 2019 بر خلاف جریان رایج سینما از وودی آلن حمایت کرد و بر بی گناهی او در ماجرای اتهام آزار جنسی دیلان فارو تاکید نمود.

خبر آنلاین : جوهانسون که در دو فیلم امتیاز نهایی و ویکی کریستینا بارسلونا به کارگردانی وودی آلن بازی نموده است گفت: من وودی را دوست دارم. من او را باور می کنم و هر زمانی حاضرم که با او کار کنم.

در روزهایی که کسی در هالیوود کمتر کسی حاضر است ریسک حمایت از وودی آلن را به جان بخرد و حتی کمپانی آمازون حاضر به اکران فیلم آخر وودی آلن با عنوان روزی بارانی در نیویورک نشد، جوهانسون می گوید: هر وقت بتوانم وودی آلن را می بینم و در این باره صحبت های بسیاری با او داشته ام. من با او رو راست هستم و او هم همین طور است. او بی گناه است.

البته یکی دو سال اخیر و ماجرای جنبش MeToo و آشکار شدن ابعاد آزار جنسی در اشکال و مکان های متفاوت از جمله صنعت سینما صحبت کردن در این باره را سخت تر نموده است. جوهانسون در این باره می گوید: زمان بدی برای صحبت کردن درباره اتهاماتی از این قبیل است. سخت است چون مردم به حق عصبانی هستند.

پیش از جوهانسون، خاویر باردم و کیت وینسلت نیز از وودی آلن حمایت نموده بودند.

ماجرای اتهامات جنسی وودی آلن به دهه 90 میلادی برمی شود. او در آن موقع به آزار جنسی دختر همسر سابقش متهم اما در دادگاه بی گناه شناخته شد. این اتهامات مانند آتش زیر خاکستر باقی ماند تا سه دهه بعد در روزهای داغ مطرح شدن گسترده بحث آزار جنسی زنان دوباره شعله ور شد و این بار زندگی حرفه ای این هنرمند برنده اسکار را تا مرز نابودی برد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 18 مهر 1398 شناسه مطلب: 316

به "حمایت جنجالی سلبریتی مشهور زن از وودی آلن، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت جنجالی سلبریتی مشهور زن از وودی آلن، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید