جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 8 شنبه

به گزارش سفر به آنتالیا، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز آدینه 2 اسفند 1398 با رای گیری در 55 هزار شعبه اخذ رای در سراسر ایران برگزار گردید.

جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 8 شنبه

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از ایسنا، جداول زیر به تفکیک استان ها و حوزه های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می دهد: در این جداول حوزه های انتخابیه ای که انتخابات در آن ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*استان آذربایجان شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
1 تبریز، آذرشهر و اسکو
2 تبریز، آذرشهر و اسکو
3 تبریز، آذرشهر و اسکو
4 تبریز، آذرشهر و اسکو
5 تبریز، آذرشهر و اسکو
6 تبریز، آذرشهر و اسکو
7 بستان آباد
8 ملکان
9 شبستر
10 سراب
11 میانه
12 میانه
13 اهر و هریس
14 کلیبر، خداآفرین و بخش هوران حسین حاتمی 17 هزار و 625
15 هشترود و چاراویماق
16 بناب
17 ورزقان
18 مرند و جلفا
19 مراغه و عجب شیر

*استان آذربایجان غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
20 ارومیه
21 ارومیه
22 ارومیه
23 سلماس
24 مهاباد جلال محمودزاده 19 هزار 304
25 میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
26 میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
27 نقده و اشنویه
28 خوی و چایپاره
29 پیرانشهر و سردشت
30 بوکان
31 ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

*استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
32 اردبیل، نمین، نیر و سرعین
33 اردبیل، نمین، نیر و سرعین
34 اردبیل، نمین، نیر و سرعین
35 مشکین شهر محمود عباس زاده 32 هزار و 254
36 پارس آباد و بیله سوار
37 خلخال و کوثر
38 گرمی

*استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
39 اصفهان
40 اصفهان
41 اصفهان
42 اصفهان
43 اصفهان
44 نجف آباد، تیران و کرون
45 فریدن، فریدون شهر و چادگان
46 مبارکه
47 اردستان سید صادق طباطبایی نژاد 13 هزار و 229
48 شاهین شهر، میمه و برخوار
49 شهرضا و دهاقان
50 خمینی شهر محمد تقی نقد علی 36 هزار و 55
51 نایین، خور و بیابانک الهام آزاد 8570
52 سمیرم
53 نطنز و بخش قمصر
54 لنجان
55 کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد 88 هزار و946
56 فلاورجان
57 گلپایگیان و خوانسار

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
58 کرج
59 کرج
60 ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
61 ایلام، ایوان و چرداول
62 ایلام، ایوان و چرداول
63 دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
64 کنگان، دیر و جم
65 دشتی و تنگستان
66 بوشهر، گناوه و دیلم
67 دشتستان ابراهیم رضایی 36 هزار و 581

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
68 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
69 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
70 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
71 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
72 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
73 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
74 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
75 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
76 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
77 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
78 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
79 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
80 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
81 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
82 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
83 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
84 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
85 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
86 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
87 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
88 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
89 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
90 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
91 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
92 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
93 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
94 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
95 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
96 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
97 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
98 دماوند و فیروزکوه
99 رباط کریم و بهارستان
100 ورامین و پیشوا
101 شهریار، قدس و ملارد
102 پاکدشت

*استان چهارمحال وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
103 لردگان
104 شهرکرد، بن و سامان
105 بروجن
106 اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

*استان خراسان جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
107 بیرجند و درمیان
108 فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی 37 هزار و 334
109 نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی 17 هزار و 341
110 قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی 21 هزار و 934

*استان خراسان شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
111 بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
112 بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
113 شیروان
114 اسفراین

*استان خراسان رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
115 مشهد و کلات
116 مشهد و کلات
117 مشهد و کلات
118 مشهد و کلات
119 مشهد و کلات
120 تربت جام، تایباد و باخزر
121 کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
122 تربت حیدریه، مه ولات و زاوه
123 چناران و طرقبه شاندیز
124 گناباد و بجستان
125 سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
126 سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
127 نیشابور و فیروزه
128 نیشابور و فیروزه
129 فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه
130 قوچان و فاروج
131 درگز
132 خواف و رشتخوار

*استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
133 اهواز و باوی
134 اهواز و باوی
135 اهواز و باوی
136 آبادان
137 آبادان
138 آبادان
139 بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی
140 رامهرمز و رامشیر
141 دزفول
142 شادگان مجید ناصری نژاد 12هزار و 55
143 مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
144 اندیمشک
145 ایذه و باغملک
146 شوشتر و گتوند
147 خرمشهر
148 بهبهان و آغاجری
149 دشت آزادگان و هویزه
150 شوش

*استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
151 زنجان و طارم
152 زنجان و طارم
153 ابهر، خرمدره و سلطانیه
154 ماه نشان، ایجرود، دهستان های بوغداکندی و قلتوق
155 خدابنده

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
156 شاهرود
157 سمنان ، مهدی شهر و سرخه عباس گلرو 32 هزار و 411
158 دامغان
159 گرمسار و آرادان اردشیر مطهری 13 هزار و 130

*استان سیستان وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
160 زاهدان
161 زاهدان
162 زابل، زهک و هیرمند
163 زابل، زهک و هیرمند
164 چابهار، نیک شهر و کنارک
165 خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین
166 ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار
167 سراوان، سیب، سوران و زابلی

*استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
168 شیراز
169 شیراز
170 شیراز
171 شیراز
172 داراب و زرین دشت
173 سروستان، کوار و خرامه
174 مرودشت
175 لارستان، خنج و گراش
176 فسا
177 جهرم
178 آباده و بوانات
179 نی ریز و استهبان
180 ممسنی و رستم
181 اقلید
182 فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین
183 کازرون
184 لامرد و مهر
185 سپیدان

*استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
186 قزوین، آبیک و البرز
187 قزوین، آبیک و البرز
188 تاکستان
189 بوئین زهرا

*استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
190 قم
191 قم
192 قم

*استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
193 سنندج و دیواندره
194 سنندج و دیواندره
195 بیجار
196 سقز و بانه
197 قروه و دهگلان
198 مریوان و سروآباد

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
199 کرمان و راور
200 کرمان و راور
201 رفسنجان و انار حسین جلالی 53 هزار و 788
202 زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی 44 هزار و 453
203 کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
204 سیرجان و بردسیر حسن پور بیگلری 48 هزار و 864
205 جیرفت
206 بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
207 شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی 13 هزار و 350 رای
208 بافت، رابر و ارزوئیه

*استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
209 کرمانشاه
210 کرمانشاه
211 کرمانشاه
212 کنگاور، صحنه و هرسین
213 اسلام آباد غرب
214 قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
215 سنقر
216 پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر

* استان کهگیلویه وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
217 کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده
218 گچساران و باشت
219 بویراحمد و دنا

*استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
220 گرگان و آق قلا
221 گرگان و آق قلا
222 مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش
223 آزادشهر و رامیان
224 گنبد کاووس
225 علی آباد
226 کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

*استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
227 رشت
228 رشت
229 رشت
230 لنگرود
231 رودبار
232 بندر انزلی
233 صومعه سرا
234 رودسر و املش
235 تالش و رضوان شهر
236 فومن و شفت
237 آستانه اشرفیه
238 لاهیجان
239 آستارا

*استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
240 خرم آباد و دوره
241 خرم آباد و دوره
242 بروجرد
243 بروجرد
244 الیگودرز
245 دلفان و سلسله
246 دورود و ازنا
247 پلدختر
248 کوهدشت

*استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
249 ساری و میاندرود
250 ساری و میاندرود
251 قائمشهر، سوادکوه و جویبار
252 قائمشهر، سوادکوه و جویبار
253 نوشهر و چالوس
254 نور و محمودآباد
255 بهشهر، نکا و گلوگاه
256 بابل
257 بابل
258 بابلسر و فریدونکنار
259 آمل رضا حاجی پور 57 هزار و 951
260 تنکابن، رامسر و عباس آباد

*استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
261 اراک، کمیجان و خنداب
262 اراک، کمیجان و خنداب
263 خمین
264 محلات و دلیجان علی رضا سلیمی 10 هزار و 471
265 تفرش و آشتیان
266 شازند
267 ساوه و زرندیه

*استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
268 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر
269 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر
270 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر
271 بندر لنگه، بستک و پارسیان
272 میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

*استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
273 همدان و فامنین
274 همدان و فامنین
275 ملایر
276 ملایر
277 بهار و کبودرآهنگ
278 رزن و درگزین حسن لطفی 19 هزار و 865
279 نهاوند
280 اسدآباد کیومرث سرمدی واله 26 هزار و 111
281 تویسرکان محمد مهدی مفتح 16 هزار و 258

*استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
282 یزد، اشکذر و ندوشن
283 اردکان
284 مهریز و بافق
285 تفت و میبد

*اقلیت های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
286 زرتشتیان
287 آشوریان و کلدانی
288 ارامنه جنوب
289 ارامنه شمال
290 کلیمیان

این جداول بر اساس اعلام تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت 8 شنبه 3 اسفند 1398 بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

این خبر بروزرسانی می گردد...

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 810

به "جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 8 شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس تا ساعت 8 شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید