تاج: نباید گذاشت کسی در کیان فوتبال دخالت کند

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جایگاه ایران در فوتبال ساحلی و فوتسال آسیا و جهان خوب است و تلاشمان این است که در فوتبال نیز شرایط مطلوبی پیدا کنیم.

تاج: نباید گذاشت کسی در کیان فوتبال دخالت کند

به گزارش خبرنگاران - منطقه اصفهان، مهدی تاج عصر پنجشنبه در همایش تجلیل از برترین های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان اصفهان در سالن همایش های دانشگاه خوراسگان، اظهار کرد: بیشترین هدف از برگزاری این گونه جشن ها بهانه ای برای با هم بودن است. جشن برترین ها، یعنی با هم بودن و دور هم بودن فوتبالی ها و بهترین نتیجه آن اتحاد و از بین رفتن کدورت ها است.

وی اضافه نمود: همواره برگزاری این مراسم و برنامه ها خالی از اشکال نیست، اما همین که دور هم جمع می شوید و دیداری تازه می کنید خوب است و در آن یاد می گیریم به پیشکسوتان احترام بگذاریم.

وی با بیان اینکه فوتبال بزرگترین نهاد اجتماعی و فرهنگی است، گفت: فوتبال همواره بزرگ ترین همایش های انسانی را دارد. هیچ سازمان و نهادی در کشور مانند فوتبال همایش انسانی برگزار نمی کند. سالانه صدها هزار نفر به ورزشگاه ها می آیند و یا بیش از 40 میلیون یک فوتبال را تماشا می کنند و عملکرد ما و شما را می بینند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به توجه و حساسیت مردم و مسئولان نسبت به فوتبال و موضوعات آن اظهار کرد: در هفته گذشته سه بار به مجلس رفتم و همین دیروز در رادیو با یکی از کنندگان مجلس صحبت داشتم، چراکه اعتقاد دارم نباید گذاشت کسی در کیان فوتبال دخالت کند و استقلال فوتبال باید حفظ شود و باید سعی شود این چیزی که از فوتبال به دست امروزی ها رسیده به نسل آینده برسد و فوتبال، فوتبال بماند و این اتفاق هم خواهد افتاد.

وی با اشاره به جایگاه تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در آسیا و جهان خاطر نشان کرد: فوتسال و فوتبال ساحلی اصفهان در ایران و جهان شرایط مناسبی دارد، سهم این استان از نظر عضویت در تیم ملی نیز بالا و خوب است و از مربیان خوبی هم بهره می برد.

تاج همچنین در خصوص تیم های سپاهان و ذوب آهن گفت: استان اصفهان باید تیم های فوتبال بیشتری داشته باشد، در این راستا تلاش کنیم تا تیم های دیگر هم به صحنه بیایند.

وی همچنین با اشاره به بهره برداری از ساختمان اداری هیأت های فوتبال شهرکرد و ایلام در ماه آینده شرح داد: ساختمانی اداری برای استقرار هیئت فوتبال استان اصفهان هم مورد نیاز است که در این راستا زمینی در اختیار هیأت قرار می گیرد اما ساخت آن را باید استان خود برعهده بگیرد.

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم از برترین های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش های مختلف بانوان و آقایان تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 227

به "تاج: نباید گذاشت کسی در کیان فوتبال دخالت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: نباید گذاشت کسی در کیان فوتبال دخالت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید