به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از دیجیتال ترندز، تغییرات جدید برنامه نقشه گوگل را بسیار مفیدتر از گذشته خواهد نمود. دو زبانه تازه نیز به این برنامه اضافه شده که Explore و For You نام دارد.

به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات

زبانه Explore چیزهایی مانند رستوران های توصیه شده و کافه های نزدیک به محل حضور فرد را نمایش می دهد و حتی رویدادهایی که قرار است در آینده در آن منطقه برگزار گردد را تشریح می نماید.

با استفاده از تغییرات اجرا شده حتی مشاهده فهرست های متنوع و متفاوت از رستوران های نزدیک به محل حضور فرد بر مبنای دسته بندی های مختلف ممکن است. به عنوان مثال فرد می تواند رستوران های خاص گیاه خواران را در اطراف خود بیابد.

فیلترهای متنوع اضافه شده به نقشه های گوگل شناسایی اماکنی که تنها قهوه سرو می نمایند یا غذاهای خاصی عرضه می نمایند را هم ممکن می نماید. نقشه گوگل این داده ها را بر مبنای اطلاعات مربوط به جابجایی های افراد به روز می نماید.

زبانه For you هم توصیه های خود را بر مبنای اماکن و محل های تازه افتتاح شده ارائه می نماید. برای استفاده از این خدمات باید محله ها و نواحی محبوبتان را دنبال کنید تا از افتتاح مشاغل و رستوران های تازه آگاه شوید و چیزهای تازه را کشف کنید. بخشی از این خدمات فعلا تنها در آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا و ژاپن در دسترس است ولی قرار است در آینده به طور جهانی عرضه گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 504

به "به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید