بهترین ایرلاین های آسیا کدامند؟

به گزارش سفر به آنتالیا، به تازگی فهرستی از برترین ایرلاین های آسیایی در سال 2019 میلادی منتشر شده است که به مسافران اجازه می دهد هنگام خریداری بلیت برای سفر های هوایی، از سطح کیفیت شرکت هواپیمایی مربوطه آگاه شوند.

بهترین ایرلاین های آسیا کدامند؟

ایسنا: از آنجایی که شرکت های هواپیمایی متعددی در کشور های سراسر دنیا فعالیت دارند و در مقاصد داخلی و بین المللی فراوانی به مسافران و مشتریان خود خدمات پروازی ارائه می دهند، موسسه Skytrax با آنالیز ایرلاین های مختلف از لحاظ ارائه خدمات و سرویس دهی به مسافران، نوع و تعداد هواپیما های فعال، تعداد مقاصد پروازی، به موقع بودن ساعت پرواز و همچنین تعداد نقص های فنی و مسائل ایمنی یک فهرست رده بندی از آن ها منتشر می نماید.

این فهرست که اخیرا در وب سایت worldairlineawards ذکر شده است، تمامی ایرلاین های برتر و باکیفیت در قاره های مختلف در سال 2019 میلادی را رتبه بندی نموده است تا مشتریان و مسافران از بهترین شرکت های هواپیمایی در کشور و قاره های مختلف آگاه شوند و در صورت تمایل، به جای استفاده از خدمات ایرلاین های نامرغوبی که موجب نارضایتی آن ها می گردد، به خریداری بلیت های پروازی از ایرلاین های مذکور اقدام نمایند و به هنگام خریداری بلیت برای سفر های هوایی خود دقت بیشتری به نام و نشان و آوازه شرکت های هواپیمایی نمایند.

فهرست زیر به ترتیب 10 ایرلاین برتر فعال در قاره آسیا را معرفی می نماید:

1. سنگاپور ایرلاین

سنگاپور ایرلاینز (سنگاپور Airlines) شرکت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است که بر اساس آمار، ناوگان هوایی آن شامل 117 فروند هواپیمای مسافربری است که به صورت روزانه به مقاصد داخلی و خارجی متعددی در سراسر دنیا پرواز می نماید و مسافران را در شهر ها و کشور های مختلف جابجا می نماید.

2. آل نیپون ایرویز

آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways) بزرگترین شرکت هواپیمایی ژاپنی است که مختصرا ANA نامیده می گردد و دفتر مرکزی آن درتوکیو، پایتخت ژاپن قرار گرفته است که با در اختیار داشتن 189 فروند هواپیمای مسافربری به بیش از 73 مقصد بین المللی در سراسر دنیا پرواز می نماید.

3. کاتای پاسیفیک ایرلاین

کاتای پسیفیک (Cathay Pacific) شرکت هواپیمایی حامل پرچم هنگ کنگ است که در سال 2011 میلادی از سوی انجمن هوانوردی یاتا به عنوان سومین ایرلاین دنیا از لحاظ میزان ارزش بازار سرمایه معرفی گردید. این ایرلاین آسیایی با در اختیار داشتن 128 فروند جت مسافربری به 112 مقصد بین المللی در دنیا خدمات پروازی به مسافرانش ارائه می دهد.

4. اوا ایر

اوا ایر (EVA Air) شرکت هواپیمایی تایوان است که بر اساس آمار و گزارش های منتشر شده توسط منابع خبری، به عنوان یکی از ایرلاین های ایمن در دنیا شناخته و معرفی گردیده است. این شرکت در سال 1989 میلادی تاسیس و راه اندازی شد و هم اکنون به صورت روزانه به 73 مقصد بین المللی در کشور های مختلفی در آسیا، استرالیا، اروپا و آمریکا پرواز های مستقیم دارد.

5. هاینان ایرلاین

هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines) چهارمین شرکت هواپیمایی چین است که در سال 1989 میلادی تأسیس و راه اندزای شد و از آن موقع تاکنون به مقاصد بین المللی مختلفی در سراسر دنیا به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هاینان چین واقع شده است و ناوگان هوایی آن شامل 129 فروند جت مسافربری می گردد.

6. تای ایرویز

تای ایرویز (Thai Airways) بزرگترین شرکت هواپیمایی حامل پرچم تایلند است که مقر اصلی پرواز های آن به مقاصد بین المللی در دنیا فرودگاه سووارنابومی در این کشور است. دفتر مرکزی آن نیز در شهر بانکوک، پایتخت تایلند قرار گرفته است.

7. ژاپن ایرلاینز

ژاپن ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ژاپن است که دفتر مرکزی آن، در شهر توکیو، پایتخت این کشور آسیای شرقی واقع شده است. این ایرلاین ژاپنی در سال 1951 میلادی تأسیس شد و شروع به کار کرد و هم اکنون به صورت روزانه به مقاصد بین المللی متعددی در سراسر دنیا پرواز مستقیم دارد.

8. گارودا ایندونزیا

گارودا ایندونزیا (Garuda Indonesia) شرکت هواپیمایی حامل پرچم اندونزی است که در حال حاضر به صورت روزانه به مقاصد متعددی در جنوب شرقی آسیا، شرق آسیا، خاورمیانه، اروپا و استرالیا پرواز مستقیم دارد.

9. چاینا ساترن ایرلاین

شرکت هواپیمایی چین جنوبی یا چاینا ساترن ایرلاین (china Southern airline) یکی ازفعال ترین شرکت های چین و آسیا به شمار می رود و ناوگان هوایی قدرتمندی دارد که به موجب آن به مقاصد داخلی و خارجی فراوانی به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد.

10. بانکوک ایرویز

بانکوک ایرویز (بانکوک Airways) یک شرکت هواپیمایی تایلندی است که در سال 1968 میلادی شروع به کار کرد و دفتر مرکزی آن نیز در بانکوک، پایتخت تایلند واقع شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 320

به "بهترین ایرلاین های آسیا کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین ایرلاین های آسیا کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید