برملا شدن راز کثیف اپل، عکس های آیفون هرگز پاک نمی شوند!

به گزارش سفر به آنتالیا، کاربران شبکه های اجتماعی ضمن گزارش این مشکل، ادعا نموده اند که ظاهراً باگ به iCloud مربوط نمی گردد. آیا اپل عکس های حذف شده کاربران را ذخیره می نماید؟

برملا شدن راز کثیف اپل، عکس های آیفون هرگز پاک نمی شوند!

به گزاری خبرگزاری خبرنگاران ، براساس گزارش دیجیاتو، چندین کاربر آیفون از به روزرسانی iOS 17.5 شکایت نموده اند و می گویند که این آپدیت عکس هایی که سال ها پیش حذف نموده بودند را برمی گرداند. نکته قابل توجه اینکه ظاهراً تمام کاربران آسیب دیده برای عکس های خود از iCloud استفاده نمی نمایند، که با این وجود، می توان گفت این مشکل به ذخیره سازی محلی دستگاه های آیفون مربوط می گردد.

iOS 17.5 چند روز پیش منتشر شد و مجموعه ای از ویژگی های تازه را برای کاربران به همراه داشت. از جمله این ویژگی ها می توان به یک بازی پازل تازه و دسترسی آفلاین به Apple News اشاره نمود. با این حال، چند کاربر شبکه اجتماعی ردیت به این موضوع اشاره نموده اند که بعضی عکس هایی که آن ها در گذشته حذف نموده اند، پس از دریافت آپدیت iOS 17.5 دوباره ظاهر شده است.

تا به امروز صدها کاربر ردیت مشکل مشابهی را گزارش نموده اند که نشان می دهد باگ یا مشکل iOS 17.5 نسبتاً گسترده است. طبق گزارش کاربران، ظاهراً این اشکال بر فضای ذخیره سازی محلی دستگاه تأثیر می گذارد، زیرا بعضی از کاربران آسیب دیده اصلاً از iCloud استفاده نمی نمایند.

علاوه بر این، اگر هنگام ارتقای سخت افزاری به طور کامل از آیفون خود بک آپ گرفته باشید، حتی ممکن است عکس هایی دستگاه قبلی شما نیز در آیفون فعلی ظاهر شوند.

بازگشت بعضی پست های صوتی حذف شده به آیفون با iOS 17.5

بعلاوه این احتمال وجود دارد که مشکل مذکور فقط مختص عکس ها نباشد، زیرا یک کاربر در ایکس ادعا نموده که پست های صوتی (Voicemail) قدیمی او نیز پس از به روزرسانی برگشته است. این مشکل به وسیله چندین آزمایش نماینده نسخه بتا در خصوص نسخه های بتای قبلی iOS 17 نیز گزارش شده بود.

در حال حاضر، ظاهراً هیچ راه حلی برای جلوگیری از این باگ وجود ندارد و پس از به روزرسانی آیفون خود به iOS 17.5، باید به صورت دستی برنامه Photos را آنالیز کنید تا ببینید آیا محتوای حذف شده برای شما نیز دوباره ظاهر شده اند یا خیر. البته باید اشاره نمود که تمام کاربران تحت تأثیر این مشکل قرار نگرفته اند.

اپل نیز هنوز نسبت به این موضوع هیچ بیانیه ای صادر ننموده است. نکته نگران نماینده دیگری که وجود دارد، این است که شاید اپل به صورت مخفیانه داده های حذف شده و قدیمی کاربران خود را نگه می دارد. باید دید غول کوپرتینویی چه بیانیه ای برای حل این مشکل صادر خواهد نمود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1403 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2336

به "برملا شدن راز کثیف اپل، عکس های آیفون هرگز پاک نمی شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برملا شدن راز کثیف اپل، عکس های آیفون هرگز پاک نمی شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید