اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می شود

به گزارش سفر به آنتالیا، سید محمد سیدپور دبیر علمی کنفرانس بین المللی مهندسی عمران، شامگاه سه شنبه، در نشست خبری با خبرنگاران در مجموعه دانشگاه شمال از برگزاری اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران با رویکرد پیشرفت های نوین در آمل خبرداد و افزود: این کنفرانس با هدف دید علمی بیشتر نسبت به مهندسی عمران و پذیرش مقالات فرا ملی، روزهای 24 و 25 آبان در دانشگاه شمال شهرستان آمل برگزار می شود.

اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می شود

دبیر علمی کنفرانس بین المللی مهندسی عمران از جمله محورهای این کنفرانس به سازه و مکانیک کاربردی، دینامیک سازه، زلزله و زلزله شناسی، ژئوتکنیک، سازه های هیدرولیکی و دریایی، مدیریت پروژه و ساخت، برنامه ریزی حمل و نقل و ترافیک، نقشه برداری و سیستم اطلاعات جغرافیایی، بهداشت، ایمنی، محیط زیست، توسعه پایدار و ... اشاره کرد.

سیدپور با بیان اینکه کنفرانس بین المللی مهندسی عمران شاخصه های مهمی دارد، اضافه نمود: این کنفرانس زیر نظر وزارت علوم، برای اولین بار در استان مازندران برگزار می شود.

وی گفت: برای این کنفرانس و ارائه مقالات مجوز وی.او.آی. گرفتیم تا شاخصه های بین المللی در این مهم قرار گرفته باشد و مقالات برتر به موسسه ISI در دانشگاه خواجه نصیر ارسال می شود.

سیدپور با اشاره به اینکه در کمیته علمی این کنفرانس 89 نفر عضو هستند که 24 نفر از اعضای دانشگاه های خارجی هستند، اضافه نمود: 98 داور، در حال داوری مقالات هستند و سعی کردیم در داوری، تمام اصول را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه 380 مقاله به این کنفرانس ارسال و تا به امروز 311 مقاله داوری شد، اضافه نمود: 52 مقاله کنار گذاشته شد و 35 مقاله برتر و 35 استاد برتر در پایان کنفرانس معرفی خواهند شد.

سیدپور گفت: 825 نفر در این کنفرانس ثبت نام کردند و سخنرانان شاخص این مهم پرفسور ریوچی کینو از کشور ژاپن و پرفسور مارک گرگوریان بنیانگذار دانشکده مهندسی سازه دانشگاه صنعتی شریف خواهند بود.

وی ادامه داد: اساتید و دانش آموختگانی ازکشورهای پرتغال، کانادا، نیوزلند، مالزی و غیره حضورخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 496

به "اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید