کارگاه کفاشی در آتش سوخت

به گزارش سفر به آنتالیا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق یک کارگاه کفاشی در خیابان ظهیرالاسلام اطلاع داد.

کارگاه کفاشی در آتش سوخت

سید جلال ملکی در گفت وگو با سفر به آنتالیا در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در یک کارگاه کفاشی در ساعت 15:15 امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان ظهیرالاسلام خیابان آزادی خواه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان قدیمی سه طبقه که طبقه همکف آن مسکونی بوده و دو طبقه بالایی اش به کارگاه فراوری کفش تبدیل شده بود، اتفاق افتاده و کانون حریق نیز کارگاهی به مساحت بیش از 100 متر مربع در طبقه دوم این ساختمان بود.

ملکی با بیان اینکه شعله های آتش در حال سرایت به طبقات بالایی و ساختمان های مجاور بود، گفت: آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را شروع نموده و همزمان گروهی دیگر نیز برای نجات افراد محبوس در طبقه سوم وارد ساختمان شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان شش کارگر مرد را که در طبقات محبوس شده بودند، نجات داده و به محل امن منتقل کردند، اظهارکرد: یکی از این کارگران از ناحیه پا دچار سوختگی شده بود که در اختیار عوامل اورژانس نهاده شد و دیگر افراد نیز آسیبی ندیدند.

وی ادامه داد: گروه دیگر آتش نشانان نیز موفق شدند که شعله های آتش را مهار و مدتی بعد به طور کامل اطفا نمایند و پس از عملیات لکه گیری و تخلیه دود به عملیات خود سرانجام دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی آنالیز و اعلام خواهد شد، گفت: متاسفانه اصول ایمنی در این کارگاه رعایت نشده بود و حتی در راه پله ها نیز اجناس مختلف قرار داده شده بود که همین امر سبب توسعه سریع حریق شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 92

به "کارگاه کفاشی در آتش سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه کفاشی در آتش سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید