کارلو آنچلوتی: تمام مدت مسابقه برای کولیبالی صدای میمون درآوردند، دفعه بعد خودمان برای دفاع از بازیکن مان اقدام می کنیم

به گزارش سفر به آنتالیا، سرمربی تیم فوتبال ناپولی از اهمال مسئولان باشگاه اینتر در برخورد با هوادارانی که مدافع ناپولی را با رفتارهای نژادپرستانه شان آزار دادند انتقاد کرد.

کارلو آنچلوتی: تمام مدت مسابقه برای کولیبالی صدای میمون درآوردند، دفعه بعد خودمان برای دفاع از بازیکن مان اقدام می کنیم

به گزارش سفر به آنتالیا ، کارلو آنچلوتی پس از باخت یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) تیمش در خانه اینتر از طرفداران این تیم و مسئولان باشگاه انتقاد کرد.

کالیدو کولیبالی مدافع سنگالی و سیاه پوست ناپولی در این بازی به صورت مداوم هدف اهانت نژادپرستانه طرفداران اینتر نهاده شد و به نظر می رسید همین موضوع او را تحت فشار عصبی قرار داده است، به خصوص وقتی او داور را برای نشان دادن یک کارت زرد به او به صورت طعنه آمیز تشویق کرد و با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. اخراج کولیبالی که بهترین مدافع این فصل ناپولی بوده است به سود اینتر تمام شد و این تیم در دقایق تلف شده نیمه دوم توسط لائوتارو مارتینس به گل رسید. چند دقیقه پس از این گل هم دیگر بازیکن ناپولی، دریس مرتنس به دلیل درگیری با کالیدو کولیبالی اخراج شد تا ناپولی برای بازی بعدی خود از دو مهره ای کلیدی اش محروم باشد.

کارلو آنچلوتی که تیمش با این باخت از یوونتوس صدرنشین 9 امتیاز فاصله گرفت، گفت: بازی جو عجیبی داشت. ما سه بار خواست تعلیق بازی را داشتیم و مسئولان هم از بلندگوهای ورزشی سه بار به طرفداران گفتند که شعار های نژادپرستانه ندهند.

کارلتو اضافه نمود: کولیبالی بدون شک آزرده خاطر شده بود. معمولاً او بازیکنی بسیار آرام و حرفه ای است اما امشب او از ابتدا صدای میمون شنید. سه بار خواستیم که اقدامی برای جلوگیری از این اتفاق صورت بگیرد اما بازی ادامه پیدا کرد. به ما مدام می گفتند که بازی ممکن است تعلیق گردد، اما پس چه زمانی قرار بود این اتفاق بیفتد؟ بعد از 4 یا 5 بار اعلام از بلندگوها؟ شاید دفعه بعد لازم باشد خودمان دست به کار شویم و بازی را متوقف کنیم. می دانیم که اگر میدان را ترک کنیم، احتمالاً حکم به باخت مان می دهند اما آماده ایم که این کار را انجام دهیم. چنین اتفاقاتی به نفع فوتبال ایتالیا نیست.

این نخستین باری نیست که کولیبالی در این فصل از سوی طرفداران رقبای اصلی ناپولی مورد اهانت های نژادپرستانه واقع می گردد. پیش از این هم طرفداران یوونتوس در ماه اکتبر به خاطر رفتارهای نژادپرستانه شان در قبال مدافع میان ناپولی باعث محرومیت تیم شان شده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 114

به "کارلو آنچلوتی: تمام مدت مسابقه برای کولیبالی صدای میمون درآوردند، دفعه بعد خودمان برای دفاع از بازیکن مان اقدام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارلو آنچلوتی: تمام مدت مسابقه برای کولیبالی صدای میمون درآوردند، دفعه بعد خودمان برای دفاع از بازیکن مان اقدام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید