پروازهای کویت به یمن ازسرگرفته می گردد

به گزارش سفر به آنتالیا، سازمان هواپیمایی شهری کویت از موافقت با شروع مجدد پروازهای این کشور به یمن اطلاع داد.

پروازهای کویت به یمن ازسرگرفته می گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، عماد الجلوی معاون مدیر کل امور سلامت و امنیت پروازها و حمل ونقل هوایی کویت در نامه ای به رئیس اداره کل پروازهای شهری یمن از موافقت با ازسرگیری پروازهای کویت به یمن اطلاع داد.

وی در این نامه خود آورده است که با توجه به پیغام شما در تاریخ 19 دسامبر جاری، اعلام می دارم که ما از شروع مجدد پروازهای خطوط هوایی یمن به کویت و بالعکس استقبال می کنیم.

به نوشته روزنامه کویتیالقبس، الجلوی همچنین خواهان هماهنگی با اداره حمل ونقل هوایی کویت برای اخذ موافقت های فنی لازم جهت ازسرگیری پروازها از یمن به فرودگاه بین المللی کویت و بالعکس، شد.

کویت نخستین کشور حاشیه خلیج فارس است که از زمان شروع بحران در یمن، پرواز به این کشور را از سر می گیرد.

یک منبع مسئول در این خصوص گفت که موافقت سازمان هواپیمایی شهری کویت با ازسرگیری پروازها به یمن، اقدامی اولیه است و نیازمند موافقت ها و شروط فنی است و در صورت موافقت، پیش بینی می گردد که تعداد پروازها از کویت به یمن و بالعکس سه پرواز در هفته باشد.

این مسئول کویت در مصاحبه با القبس در پاسخ به سوالی درباره اینکه کدام فرودگاه یمن میزبان مسافران کویتی خواهد بود؟ گفت: این مسائل همچنان از لحاظ فنی در دست آنالیز است و در صورت سرانجام آنالیز ها توافقی بین دو طرف حاصل خواهد شد.

او اضافه نمود که مبارک الحریص وزیر مشاور در امور خدماتی کویت چند روز پیش میزبان صالح الجبوانی وزیر حمل ونقل دولت مستعفی یمن بود که طی آن ازسرگیری پروازهای خطوط هوایی یمن به کویت و تقویت همکاری دو کشور در زمینه حمل ونقل هوایی آنالیز شد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 بهمن 1398 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 673

به "پروازهای کویت به یمن ازسرگرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای کویت به یمن ازسرگرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید