طرفداران درباره برخی از بازیکنان کمتر صحبت نمایند

به گزارش سفر به آنتالیا، سید جلال حسینی پس از تساوی پرسپولیس در برابر سپاهان پیرامون این بازی گفت: بازی خوب ولی سختی بود و بازیکنان ما بسیار کوشش کردند و موقعیت های خوبی را نیز خلق کردند اما متاسفانه نتوانستیم 3 امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم.

طرفداران درباره برخی از بازیکنان کمتر صحبت نمایند

وی درباره تقدیر تیم فوتبال سپاهان از خود بیان نمود: از قلعه نویی، تابش و محمود کریمی که با دیدن او بسیار خوشحال شدم و همه عوامل باشگاه سپاهان به خاطر این کار تشکر می کنم و امیدوارم سپاهان مثل همیشه موفق باشد.

کاپیتان پرسپولیس از خستگی بازیکنان این تیم گفت و اضافه کرد: همه بازی ها برای ما مهم هستند و ما بازی به بازی کوشش می کنیم ولی متاسفانه خستگی، فشار زیادی را بر تیم ما متحمل شده و امروز هم با توجه به حساسیت بازی بچه های ما کوشش زیادی کردند و بازی خوبی را ارائه دادند.

وی ادامه داد: من فکر می کنم بازیکنان باید بیشتر حواس خود را جمع نمایند و امیدوارم طرفداران هم کمتر درباره برخی بازیکنان صحبت نمایند چراکه احساس می کنم برخی دارند از شرایط خود خارج می شوند.

حسینی پیرامون تغییرات مدیریتی در پرسپولیس و تاثیر آن بر روند فعالیت این تیم شرح داد: قطعا تغییرات مدیریتی تاثیر دارد. ما تاکنون دریافتی از باشگاه نداشتیم. بازیکنان کوشش می نمایند ونتیجه می گیرند اما متاسفانه هر روز یک ضربه به ما زده می گردد ولی احساس می کنم این ضربات، ضربات نهایی است و امیدوارم هرچه زودتر این روند به انتها برسد.

وی از احتیاج بازیکنان پرسپولیس به آرامش گفت و اضافه کرد: امیدوارم بازیکنان به آرامش برسند چراکه ما کوشش کردیم که موفق باشیم اما یک روز خوب هم نداریم زیرا هر روز مدیرعامل و سیستم باشگاه تغییر می نماید و از سویی با توجه به انتها نیم فصل ما نه تنها از ابتدای فصل بازیکن جدید نگرفتیم بلکه با این شرایط فرصتی برای تقویت در نیم فصل هم برای پرسپولیس نخواهد ماند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 102

به "طرفداران درباره برخی از بازیکنان کمتر صحبت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران درباره برخی از بازیکنان کمتر صحبت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید