مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

به گزارش سفر به آنتالیا، اگر به معماری و تاریخ علاقه دارید، بازدید از کلیسای نوتردام مونترال از بایدهای تور کانادا شما خواهد بود. برای ورود به این مکان مذهبی باید لباس های مناسب به تن داشته باشید. امکان بازدید از کلیسا با ویلچر هم امکان پذیر است.

مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

کلیسای قلب مقدس یکی از تماشایی ترین و زیباترین بخش های کلیسای نوتردام مونترال است. این کلیسای کوچک در پشت محراب اصلی باسیلیکا واقع شده است. این کلیسای قدیمی و کوچک در یک آتش سوزی در سال 1978 از بین رفت؛ کلیسایی که در حال حاضر می بینید به روش های سنتی بازسازی شده و یک قطعه محراب (altarpiece) بسیار عظیم با 32 پنل برنزی را در خود جای داده است. این اثر هنری تماشایی توسط مجسمه ساز معروف کبکی، چارلز دائودلین ساخته شده است.

کلیسای نوتردام مونترال در خیابان نوتردام غربی و رو به میدان پلیس دی آرمس و در منطقه مونترال قدیمی قرار گرفته است. مسافران تور کانادا می توانند با استفاده از خط نارنجی مترو و ایستگاه پلیس دی آرمس خود را به این محل برسانند.

کلیسای نوتردام یکی از مشهورترین و اصلی ترین جاذبه های مونترال است. مسافران تور کانادا می توانند با استفاده از اتوبوس های تورهای مخصوص گردشگری و همچنین تورهای پیاده روی مونترال از این کلیسا دیدن نمایند. در محل کلیسا می توانید با تورهای دارای راهنما به زبان های انگلیسی و فرانسوی همراه شوید و از داخل کلیسا دیدن کنید. هزینه این تورها در بلیت ورودی کلیسا لحاظ شده اند.

منبع مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1228

به "مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید