زمان توقف خاموشی های بخش خانگی اعلام شد

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران - پیک مصرف در تعطیلات کاهش پیدا می نماید و این موضوع از خاموشی جلوگیری می نماید.

زمان توقف خاموشی های بخش خانگی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از به نقل از سخنگوی صنعت برق کشور مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه در تعطیلات پیش رو به طبع مصرف برق کاهش پیدا خواهد نمود، توضیح داد: پیک مصرف در تعطیلات کاهش می یابد و این موضوع از خاموشی جلوگیری می نماید. براین اساس امیدواریم در روزهای تعطیلات پیش رو قطعی برق نداشته باشیم.

سخنگوی صنعت برق کشور بیان نمود: وقتی بار افزایش پیدا می نماید، بخشی از مشترکان باید در زمینه کاهش بار همکاری نمایند که در این خصوص صنایع اعلام آمادگی کردند و فعالیت خود را از ساعات پیک به بعد از ساعات پیک منتقل کردند و این موجب شد تا مشترکان خانگی مشکل قطعی برق نداشته باشند.

رجبی مشهدی گفت: شبکه توزیع برق مرکز در حال حاضر کاملا پایدار است اما در عین حال بالا رفتن دمای هوا و افزایش مصرف برق در ساعات اوج بار ممکن است به بروز اشکالات کوتاه مدت در تجهیزات شبکه توزیع برق شهری منجر یا خاموشی اعمال گردد که در صورت وقوع در کوتاه ترین زمان به وسیله نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم به برطرف عیب آن اقدام خواهد شد.

سخنگوی صنعت برق کشور توضیح داد: شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم از مردم مرکز تقاضا دارد تا با به کارگیری راهکارهای مدیریت مصرف برق و خودداری از استفاده از وسایل برقی پرمصرف، همراه و همیار این شرکت در حفظ و تداوم پایداری شبکه توزیع برق تهران باشند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1759

به "زمان توقف خاموشی های بخش خانگی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان توقف خاموشی های بخش خانگی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید