جواب تحقیرآمیز مورینیو به انتقاد سرمربی سابق رم از عملکرد او

به گزارش سفر به آنتالیا، آقای خاص مطابق معمول نتوانست در برابر منتقدانش سکوت اختیار کند و این بار هم با اشاره به افتخاراتی که در گذشته کسب کرده، از خودش دفاع کرد.

جواب تحقیرآمیز مورینیو به انتقاد سرمربی سابق رم از عملکرد او

به گزارش خبرنگاران، محال است شخصی به هر دلیلی از ژوزه مورینیو انتقاد کند و عملکرد او را زیر سؤال ببرد و جوابی از این مرد پرتغالی نشنیده باشد حتی اگر آخرین جامی که او برده باشد به سال 2017 برگردد. این همان اتفاقی بود که روز گذشته در آستانه دربی شهر رم میان تیم های رم و لاتزیو رخ داد.

رسانه های ایتالیایی به بهانه دربی دلاکاپیتاله، طی چند روز اخیر با افرادی مختلف درباره این بازی مصاحبه هایی انجام دادند و یکی از آنها هم زدنک زمن، سرمربی سابق هر دو تیم رم و لاتزیو بوده است.

نشریه کوریره دلواسپورت، با سرمربی که دو دوره هدایت رم (1997 تا 1999 و 2012 تا 2013) و یک دوره هدایت لاتزیو (1994 تا 1997) را برعهده داشت درباره تفاوت این دو تیم از زمان استخدام سرمربیان جدیدشان گفت و گویی انجام داد و در آن اعتراف کرد که لاتزیو را در حال حاضر تیم بهتری نسبت به رم می بیند.

او در پاسخ به این سؤال خبرنگار کوریره دلواسپورت که ساری (سرمربی لاتزیو) را بیشتر دوست دارید یا مورینیو (سرمربی رم) گفت: بحث دوست داشتن یا ترجیح نیست. من عملکرد ساری را بهتر می بینم. او به بازی لاتزیو هویت داده است. مورینیو تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند. سطح تیم او نیست سطحی نیست که ما از او انتظار داشتیم. رم وقتی در زمین مسابقه است طوری بازی می کند که انگار نمی داند می خواهد چه کار کند. لاتزیو اما تیمی منسجم و هماهنگ است.

اظهارات زمن همانطور که انتظار می رفت به آقای خاص برخورد و او اینگونه جواب سرمربی رومانیایی تیم دسته سومی فوجیای ایتالیا را داد: قطعاً انتظار ندارید سرمربی که 25 جام قهرمانی دارد به کسی که تنها افتخاراتش دو قهرمانی در سری B است جواب بدهد. اگر می خواهید از من درباره تراپاتونی یا کاپلو سؤال بپرسید تا جواب بدهم اما زمن.... لطفاً دیگر از این سؤال ها نپرسید چون نمی توانم جواب بدهم.

تیم های فوتبال رم و لاتزیو امشب از ساعت 20:30 به وقت تهران، برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 2065

به "جواب تحقیرآمیز مورینیو به انتقاد سرمربی سابق رم از عملکرد او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب تحقیرآمیز مورینیو به انتقاد سرمربی سابق رم از عملکرد او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید