انتقام عجیب پسر جوان از زن ها در مشهد

به گزارش سفر به آنتالیا، انتقام عجیب پسر جوان از زن ها در مشهدپسر جوانی که به جرم سرقت بازداشت شده بود، انگیزه خود را از این کار انتقام از زنان اعلام کرد.

انتقام عجیب پسر جوان از زن ها در مشهد

به گزارش ایلنا، جوان 23ساله ای است که با کوشش شبانه روزی توسط نیرو های ورزیده تجسس کلانتری سناباد مشهد به چنگ قانون افتاده با شگردی خاص و در پوشش مسافربر اینترنتی اموال زنان مسافر را به سرقت می برد.

او در حالی که با بیش از 10شاکی رو به رو شده بود، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد گفت: کودکی بیش نبودم که پدر و مادرم پس از کشمکش های فراوان بالاخره از یکدیگر جدا شدند و من هم مانند خیلی از بچه ها دیگر کاسه گدایی محبت به دست گرفتم.

مادرم بعد از طلاق مجبور بود برای تامین مخارج زندگی اش در خانه های مردم کار کند و من به ندرت می توانستم او را ببینم. پدرم نیز به دنبال کارو زندگی خودش بود و هیچ توجهی به من نداشت. من در حالی به مدرسه می رفتم و به تحصیلاتم ادامه می دادم که همیشه در آرزوی یک لبخند یا مهر مادرانه بودم.

بالاخره در 17سالگی دیگر ادامه تحصیل ندادم و در یک گل فروشی به عنوان شاگرد مشغول کار شدم تا هزینه های خودم را تامین کنم. پدرم نیز به عنوان راننده در یکی از شرکت های حمل و نقل کار می کرد، ولی من هیچ گاه محبت او را احساس نکردم. دوست داشتم برای دقایقی کنارم بنشیند و مرا در آغوش بگیرد یا به حرف هایم گوش بدهد، اما همه این ها در افکار و خیالات من بود و هیچ گاه رنگ واقعیت به خود نگرفت.

در همین روز ها بود که با زن 30ساله ای آشنا شدم و با او رابطه برقرار کردم. به دلیل آن که هیچ وقت رنگ محبت را ندیده بودم، با هر لبخند آن زن بیشتر از گذشته شیفته اش می شدم و همه درآمدم از گل فروشی را برایش هزینه می کردم، اما او بعد از مدتی در حالی مرا رها کرد که به طور عجیبی در همان 17سالگی به او دل باخته بودم و همیشه برایش خرید می کردم.

بعد از این ماجرا، با زنان دیگری که همه آن ها عظیم تر از خودم بودند آشنا و وارد رابطه خیابانی شدم. با این حال همه آن ها فریبم دادند و به قول معروف فقط مرا تیغ می زدند تا این که روزی تصمیم گرفتم نه تنها نباید با هیچ زنی رابطه داشته باشم بلکه باید انتقام روز های گذشته را از آن ها بگیرم. به همین دلیل یک کیسه 10کیلویی فیلم و سی دی خریدم و از پنج ماه قبل به مدت سه ماه در خانه نشستم و همه این فیلم ها را تماشا کردم.

گاهی بعضی از آن ها را که مرد ها وارد ماجرا های انتقام از زنان می شدند چندین بار بازنگری می کردم و از آن ها الگو بر می داشتم تا به طور دقیق شیوه های انتقام از زنان را با نقشه هایی که خودم در ذهن داشتم به صورت کامل ترکیب کنم و به اجرا بگذارم. بعد از سه ماه به خیابان آمدم و زنانی را که در حاشیه خیابان ایستاده بودند، زیر نظر گرفتم.

در چهارراه ابوطالب زنی را دیدم که در یک گفت وگوی تلفنی با فردی در آن سوی خط قرار می گذاشت. از حرف هایش معین بود که فردی سوار بر خودروی خارجی گران قیمت به دنبالش می آید، اما حدود نیم ساعت بعد جوانی با یک پراید مدل پایین به سراغ آن زن آمد. او که گویی از این ماجرا ناراحت شده بود به جر و بحث و مشاجره با جوان پرایدسوار پرداخت.

من که منتظر چنین شرایطی بودم، خودم را به آن زن رساندم و در حالی که وانمود می کردم آدم متشخص و سرشناسی هستم و قصد یاری به او را دارم، خودم را پسر یک تاجر پولدار معرفی کردم که چندین شرکت حمل و نقل بین المللی دارد. در ادامه این ماجرا، به آن زن گفتم با این که پدرم مردی ثروتمند است، اما من قصد دارم روی پای خودم بایستم و غرورم را به او اثبات کنم. به همین دلیل هم یک پراید خریده ام و با آن در تاکسی های اینترنتی کار می کنم.

آن زن هم که حرف های مرا باور نموده بود، به پیشنهاد من داخل خودروی پرایدم نشست و با هم به سمت شاندیز رفتیم و با یکدیگر مصاحبه کردیم. او سپس از من خواست با هم به بولوار سجاد برویم تا برایش خرید کنم، اما من که نقشه دیگری در ذهن داشتم، او را به خیابان هدایت بردم تا یک نوشیدنی در کافی شاپ صرف کنیم.

وقتی به محل مدنظر رسیدیم به او گفتم کیف و گوشی و دیگر وسایلت را داخل خودرو بگذار تا روی میزمان خلوت باشد. او همین کار را کرد، اما من به بهانه سفارش نوشیدنی و شستن دست هایم از طرف دیگر کافی شاپ خارج شدم و سوار بر خودرو اموال او را به سرقت بردم.

از آن روز به بعد زن ها را سوار می کردم و به همین ترتیب آن ها را به مرکز خرید یا رستوران می بردم و کیف و اموال شان را سرقت می کردم. تا این که نفهمیدم چگونه توسط نیرو های تجسس دستگیر شدم.

در حالی که حدود 10نفر از شاکیان این جوان معروف به ماکان را شناسایی کردند، تحقیقات بیشتر در این باره با صدور دستوری از سوی سرگرد جواد بیگی (رئیس کلانتری سناباد) برای کشف جرایم احتمالی دیگر وی همچنان ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1374

به "انتقام عجیب پسر جوان از زن ها در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام عجیب پسر جوان از زن ها در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید