کاراته

کادر فنی تیم های پایه کاراته معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از آنالیز های کمیته فنی و تایید رئیس فدراسیون، سرمربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران، مدیر تیم های ملی پایه و سرپرست تیم ملی جوانان معین شدند.

27 مهر 1400

ضامنی: مسابقات در حد لیگ جهانی بود، فرهادی:از یک قانون لطمه خوردیم

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای لیگ برتر کاراته باشگاههای کشور جمعه شب در سالن شهید افراسیابی تهران به پایان رسید و تیم های جاویدان کن شیء کان و آکادمی دال کرمانشاه به صورت مشترک در جای سوم ایستادند. مربیان این دو تیم بعد از پایان رقابتها در گفتگو با خبرنگاران...

14 فروردین 1400

رقابت 7 تیم خارجی با کاتاروهای ایرانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، اولین دوره لیگ مجازی کاتا از 5 آبان ماه شروع خواهد شد. طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ و مسابقات در این دوره علاوه بر تیم های ایرانی چند تیم خارجی از جمله منتخب روسیه، باشگاه هالم استد سوئد، منتخب...

27 آبان 1399

حمیده عباسعلی: آسیب دیدگی ام شدید است، وضعیتم طی روزهای آینده تعیین می گردد

بانوی المپیکی کاراته ایران گفت: شدیدا از ناحیه زانو آسیب دیدم تا جایی که حتی نمی توانم پایم را حرکت بدهم.

30 فروردین 1399

خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن، از کشتی کچ تا موی تای

در این مطلب با خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن آشنا خواهید شد.

19 آبان 1398

مهدی زاده مدال طلای مسابقات آزاد فرانسه را به دست آورد

علیرضا برخورداری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در مسابقات کاپ آزاد فرانسه امیر مهدی زاده بار دیگر نماینده کاراته قم بود که توانست در وزن منهای 60 کیلوگرم بخش انفرادی و همچنین در بخش کومیته تیمی 2 مدال ارزشمند طلا را از آن خود کند.

5 آبان 1398

بسکتبال سه نفره آقایان برنزی شد، تعداد مدال های ایران به 40 رسید

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، شاگردان محمد کسایی پور در تیم بسکتبال سه نفره موفق شدند در یک بازی بدون اشتباه و بی نقص، با پرتاب های دو امتیازی خیلی زود به نتیجه 9- 4 برسند.

28 مهر 1397