فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396

به گزارش سفر به آنتالیا، فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج حمل (Aries)

فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396

فروردین

تا چشمانتان را امروز باز می کنید به یاد تمیز کردن و یا تغییر در دکوراسیون داخلی خانه می افتید. جاهایی که مدت هاست نظافت نشده اند را تمیز نموده و دکوراسیون تمام اتاق های خانه را که مدت هاست به همین شکل بوده و شما را خسته نموده اند تغییر بدهید. شاید نتوانید تمام ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید، ولی حتی اگر به همه این کارها نرسید هم حال و هوایتان کلی تغییر خواهد نمود. در تمام طول روز ایده هایی در رابطه با این که چطور می توانید شرایط کاریتان را بهبود ببخشید به سرتان خواهند زد؛ سعی کنید قبل از خواب زمانی را به پردازش این ایده ها اختصاص دهید .

اردیبهشت

دلیلی ندارد که برای شادی دیگران شما از هدف و جهت زندگی خود منحرف شوید یا خواسته هایتان را زیر پا بگذارید. تنها وظیفه شما این است که خود واقعیتان باشید. اگر احساس می کنید که در حال حاضر اعتماد به نفس کافی برای رسیدن به اهدافتان را ندارید، اولین کاری که باید بکنید این است که روی این موضوع تمرکز کنید و آن را ریشه یابی و حل کنید. اگر مجرد هستید اصلا وقت خوبی برای خجالتی بودن نیست، شما که دلتان نمی خواهد تا ابد در همین شرایط باقی بمانید. از لاک خود بیرون بیایید و اجازه دهید دیده شوید. اگر خواننده یا نویسنده مورد علاقه تان آلبوم یا کتاب جدیدی منتشر نموده است حتما آن را خریداری نموده و روحتان را تغذیه کنید .

خرداد

25 تیرماه وارد دوره جدیدی از زندگیتان شده اید. افرادی که بی نهایت در زندگی آینده شما تاثیر خواهند داشت. طبیعتا شما هم هیچ مقاومتی نمی کنید و از وقت گذراندن با افرادی که آدم های خوبی به نظر می رسند خوشتان می آید. ولی متاسفانه شما نمی توانید به همه دعوت هایی که از شما می گردد جواب مثبت بدهید. شما می توانید با توجه به نشانه ها و محیط اطرافتان بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. شما عادت دارید به محض این که حرف از فرصتی به میان می آید تا آخرین ریال درآمد احتاقتصادی آن را هم در عالم خیال و رویا خرج می کنید. بهتر است دیدتان منطقی باشد تا اگر کارها همان طور که می خواهید پیش نرفت نا امید و سرخورده نشوید .

تیر

امروز عصر فرصت این را یافته اید تا برنامه های دلخواهتان را اجرایی کنید. ولی پیش از پرداختن به آنچه خودتان دلتان می خواهد باید نگاهی به لیست کارها و وظایف خود انداخته و به کارهای روزمره تان رسیدگی کنید. متاسفانه ممکن است انجام تمام این کارها وقت زیادی از شما بگیرد و اجازه ندهد سر وقتی که می خواسته اید به کارهای دلخواهتان برسید ولی وقتی بالاخره این کارها تمام شدند می توانید با فکری آزاد و وجدانی راحت باقی مانده ساعات روز را با کسانی که دوست دارید و همان طوری که دلتان می خواهد بگذرانید. البته که حتما عشقتان هم باید جزء برنامه ای که برای تفریحتان چیده اید باشد.

مرداد

امروز از آن روزهای پرکاری بوده که دلتان می خواهد هر چه سریعتر ساعت کاری تمام شده و به تفریح و گشت و گذار بپردازید. با وجود کارهایی که برای انجام دادن دارید اصلا ناراحت نیستید و حتی فکر کردن به آنچه پس از خاتمه کارها در انتظارتان است حالتان را خوب می نماید. ولی بهتر است حواستان را به کارتان بدهید و زیاد در فکر و خیال فرو نروید وگرنه ممکن است اشتباه هایی بکنید که باعث می شوند کارتان بیش از آنچه انتظار داشته اید طول بکشد و به موقع به برنامه های دیگرتان نرسید. اگر فرصت کردید سری به کمد لباستان بزنید و سر و سامانی به کشوهای بهم ریخته بدهید و آن همه لباس های نویی که دیگر استفاده نمی کنید را کنار بگذارید تا به افراد احتیاجمند بدهید .

شهریور

امروز به طور ناگهانی تماسی یا دیداری غافلگیر نماینده با یکی از دوستانتان خواهید داشت. دوستی که مدت ها در فکر او بودید ولی فرصت تماس با او را نداشتید. شما در خصوص خیلی چیزها حرف خواهید زد و اخبار و اطلاعاتی بین شما رد و بدل خواهد شد که برای هر دوی شما منافع زیادی را می تواند به همراه داشته باشد. شاید مجبور باشید طی روز به خاطر بعضی کارهای کوچکی که در لیست کارهای روزانه تان قرار دارند این ور و آن ور بروید و زیاد نتوانید در خانه باشید. ولی بعدازظهر امروز با یک فیلم رمانتیک و شام دونفره همراه با کسی که دوست دارید ساعات خوبی را گذرانده و به جسم و روحتان استراحت بدهید. طبق معمول همواره یک هفته شلوغ و پرکار در انتظار شماست که باید برای آن آماده شوید .

مهر

امروز همه چیز رو به راه بوده و زمزمه هایی از به ثمر نشستن نتیجه کارهای بسیاری که انجام داده اید به گوش می رسد. موفقیتی که با پاداش اقتصادی همراه بوده و اوضاعتان را بهتر خواهد نمود. شاید این شرایط شما را شاد نمایند، ولی بهتر است روی دور ولخرجی نیفتید. البته که باید کمی به خودتان جایزه بدهید و شاید حتی با دوستانتان جشن بگیرید ولی بیش از حد خرج نکنید و حتما بیشتر پولی که به دست آورده اید را پس انداز کنید. شما می توانید در کنار کسی که دوست دارید روز فوق العاده ای را تجربه کنید، ولی اگر بیش از اندازه پیش رفته و حد و مرزها را رعایت نکنید می توانید این تجربه خوشایند را خراب کنید؛ همواره یادتان باشد که اعتدال را رعایت کنید .

آبان

امروز فرصت این را پیدا خواهید کرد که کمی هم به خودتان رسیدگی کنید. بعد از ظهرتان را استراحت کنید و در خصوص برنامه هایتان فکر کنید. حرف زدن در خصوص اهداف و برنامه هایتان در حال حاضر برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز است، ولی بهتر است مخاطبتان را درست انتخاب کنید وگرنه وقتتان را صرف خسته کردن خودتان با حرف هایی خواهید کرد که اصلا برای مستمع اهمیت ندارند. شاید بهتر باشد به جای حرف زدن با افرادی که هیچ درکی از افکارتان ندارند برای عمی کردن ایده هایتان برنامه ریزی کنید. انتظار نداشته باشید کسی که دوست دارید امروز شما را در دریای عشق خود غرق کند .

آذر

امروز با وجود خستگی بسیاری که دارید مجبور هستید که تمام زمانتان را صرف کارتان کنید. هرچند ذهنتان سرشار از هیجان و میل به حرکت و تکاپو است، باید پیش از هر کاری وظایفتان را به انجام برسانید تا بتوانید با خیال راحت از باقی ساعات روزتان لذت ببرید. شما در فکر این هستید که روی ایده یا فردی سرمایه گذاری کنید؛ به خودتان زمان بدهید و همه جوانب را در نظر بگیرید زیرا اگر بلافاصله پس از پا گذاشتن در راه رسیدن به مقصدتان بفهمید که اشتباه نموده اید خیلی پشیمان خواهید شد. سعی کنید به جای چت کردن با دوستانتان با آنها در رستوران یا کافه مورد علاقه تان قرار گذاشته و حسابی خوش بگذرانید.

دی

نظم و ترتیب از مهمترین موضوعات درون زندگی شماست . علاقه مندید که هر چیز سر جای خودش باشد، ولی در حال حاضر کمی بی نظمی دقیقا همان چیزی است که برای ترتیب دادن به زندگیتان احتیاج دارید. شما باید به ذهنتان آزادی بدهید و اجازه دهید فراتر از حد و مرزها و خطوط مشخصی برود که برای فکرتان مشخص نموده اید. این کار ایده های جدیدی را در سرتان می پروراند و به شما فرصت می دهد تا اگر حاضر به ریسک کردن باشید پیشرفتی فوق العاده را تجربه کنید. در خصوص ایده هایی که در سر دارید با شریک زندگیتان حرف بزنید، به ویژه اگر این ایده ها به او و رابطه ای که بین شما وجود دارد هم ارتباط پیدا می نمایند .

بهمن

امروز با اینکه یک روز کاری است ولی از خوشگذرانی با دوستانتان سیر نشده و بسیار لذت می برید.البته این تفریحات باعث شده که کارهای نیمه تمامتان را انجام نداده و عذاب وجدان به سراغتان بیاید. ولی این نکته را در نظر داشته باشید که انجام دادن وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید برای ادامه سیر پیشرفت شما لازم است. شاید بهتر باشد انجام این کارهای نصفه و نیمه را در ابتدای برنامه روزانه تان و قبل از هر کار دیگری قرار دهید تا بتوانید با فکر کردن به این که پس از انجام این کارها ساعات خوشی به عنوان پاداشتان در انتظارتان هستند کارتان را با سرعت و انگیزه بیشتری انجام دهید.

اسفند

از آنجایی که تمامی کارها به خوبی در حال اجرا شدن است شاید خودتان هم شک کنید که اتفاقی افتاده است یا انجام کاری را فراموش نموده اید. امروز همه چیز آنقدر راحت و بدون مشکل دارد پیش می رود که شاید گاهی با خودتان فکر کنید نکند انجام کاری را فراموش نموده باشم. راستش را بخواهید این امکان که شما چیز مهمی را که بعدا خیلی هم لازمتان خواهد شد را ممکن است فراموش نموده باشید وجود دارد. فکر نکنید که خودتان همه فن حریف هستید و از پس انجام همه کارها بر می آیید. توجه کردن به نظرات و توصیه های دیگران و یاری دریافت از آنها در صورت احتیاج می تواند یک روز خیلی معمولی را برای شما به روزی خارق العاده تبدیل کند.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1321

به "فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 25 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید